На Іршавщині триває фестиваль "DOVHE CASTRUM FEST" (ФОТО)

На Іршавщині триває фестиваль "DOVHE CASTRUM FEST" (ФОТО)
У суботу стартував «DOVHE CASTRUM FEST» - фестиваль середньовічної культури та народних ремесл.

 

Місце проведення – Довжанський палац, історична пам'ятка Закарпаття, єдина у Європі садиба фортечного типу графів Телекі. Зовнішній вигляд споруди не змінився із ХVІІІ століття.

Відкрив фестиваль голова Довжанської територіальної громади Віктор Симканич.

З вітальним словом виступив директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євген Тищук: «Ми сьогодні з вами стаємо свідками неймовірних подій. DOVHE CASTRUM FEST! Ми сьогодні знаходимося у просторі цього чудового Замку і завдяки організаторам, ми зможемо зануритися у події минулого. Від минулого – до майбутнього! Сьогодні ми станемо свідками історичних подій, прикраса яких - лицарські бої. І це все – мужність, це все – лицарство! Те, чого так не вистачає у наші дні. DOVHE CASTRUM FEST – у добру путь!»

На ристалищі були представлені лицарі з КІР "Орден Святого Миколая" (Чинадієво-Мукачево-Ужгород) та клубу Айна Бера Луцьк.

А далі залп гармати і повне занурення у культуру Середньовіччя, лицарські бої, стрільба з лука, штурм фортеці, танці, екскурс, ефектне вогняне шоу і традиційна закарпатська кухня!

Фестиваль проводиться в рамках проекту "Dovhe Castrum Art", який реалізовує ГО "Простір молоді" спільно з санаторієм "Боржава" за підтримки Українського культурного фонду. Триватиме захід і в неділю, 6.06.2021, інформує Департамент культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

06 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів