Відключили світло? Закарпатські електрики пояснили, де шукати інформацію, коли включать

Відключили світло? Закарпатські електрики пояснили, де шукати інформацію, коли включать
З огляду на численні звернення споживачів ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує, що всією інформацією про відключення електроенергії володіє виключно оператор системи розподілу.

 

"Оператор системи розподілу – юридична особа, відповідальна за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності.

Таким чином оператор системи розподілу:

– відповідає за якість і надійність електропостачання;

– управляє системою розподілу;

– експлуатує та ремонтує лінії електропередач, підстанції та інші енергооб’єкти;

– здійснює приєднання споживачів до електромереж;

– обмежує, припиняє та відновлює електропостачання;

– встановлює лічильники електроенергії й фіксує їхні покази.

Саме тому за інформацією про відключення (аварійні це роботи чи планові), а також про орієнтовний час відновлення електропостачання слід звертатися до відповідного оператора системи розподілу. Ознайомитися з переліком операторів системи розподілу, з якими укладений Договір електропостачальника про надання послуг із розподілу (передачі) електричної енергії можна за посиланням: https://zakarpatzbut.energy/pro-kompaniiu/reestr-operatoriv-sistemi-rozpodilu-z-iakimi-ukladeno-dogovir-elektropostachalnika-pro-nadannia-poslug-z-rozpodilu

Звертаємо увагу споживачів, що цей перелік може змінюватися. Оперативну інформацію з цього приводу завжди можна отримати, зайшовши на офіційний сайт ТОВ «Закарпаттяенергозбут» https://zakarpatzbut.energy/ у розділ «Про компанію» та обравши підрозділ «Реєстр Операторів системи розподілу, з якими укладено договір електропостачальника про надання послуг з розподілу».

Кол-центр ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформацію щодо планових і значних аварійних перерв в електропостачанні не надає!

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» вдячна споживачам за розуміння та вчасно оплачені рахунки!"

uzhgorod.net.ua зі свого боку нагадує номер кол-центру Оператора системи розподілу, тобто ПрАТ "Закарпаттяобленерго", за яким можна довідатися інформацію про відклчення та терміни відновлення електропостачання - 0-800-50-16-20.

 

 

14 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів