Чим вирізнятиметься винний фестиваль у Мукачеві?

Фестиваль «Червене вино-2019» відбудеться в Мукачеві, в парку «Перемога» з 9 по 14 січня 2019 року. Цього разу братимуть участь у фестивалі 40 кращих виноробів Закарпаття, інформує прес-служба Мукачівської міськради.
Як повідомив президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор,завдяки щедрим сонячним дням врожай і якість винограду була доволі високою, тому очікується на найбільшому фестивалі країни і якісне вино.
Серед новацій – запровадження ще однієї номінації для переможців: до існуючих «краще вино Закарпаття», «вино від мера Мукачева» та «краще фестивальне вино Закарпаття» додано номінацію «народний вибір».
Реєстрація у фестивалі-конкурсі розпочнеться вже від сьогодні у Центрі надання адмінпослуг. Вже 18 та 19 грудня на відкритому аукціоні відбудеться відбір 40 виноробів та 16 ресторацій для участі у фесті.
До теми
- Ужгород – серед лідерів Закарпаття за надходженнями туристичного збору
- "Це саме те, що лікує душу": як закарпатський гід Сергій Прокоп допомагає туристам відновитися під час походів у Карпати
- Майже 70% туристів повертаються на Закарпаття: результати дослідження
- Волонтери відновили маркування популярного маршруту на Говерлі
- Лавандова гора над Перечином знову зацвіла: сезон фіолетових фотосесій на Закарпатті відкрито
- Закарпаття – у ТОП-5 областей за кількістю ночівель зі сплатою туристичного збору
- Квітка, яка пережила льодовиковий період: на Чорногорі цвіте червонокнижна наскельниця
- На Закарпатті обиратимуть туристичний сувенір 2026
- На Боржаві оновили маркування одного з найпопулярніших туристичних маршрутів
- На Закарпатті промаркували туристичний маршрут до гори Голаня
- Карпати після дощу: на Чорногорі почалося літнє цвітіння
- «Тячівщина – соляний оберіг України»: у Колодному провели колоритний гастрономічно-туристичний фестиваль
- Сезон дитячих груп та коротких вікендів. Як змінюється літній туризм на Закарпатті на п’ятому році війни
- Розквітла найбільша Трояндова поляна Закарпаття
- На Закарпатті оновили маршрут до 100-метрової скелі віком понад 5 мільйонів років (ФОТО)
- За 5 місяців 2026 року на Закарпатті сплатили 14,6 млн грн туристичного збору
- На Чорногірському хребті оновили туристичні маршрути для безпеки мандрівників
- На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком
- Закарпатські громади отримали понад 10 млн грн туристичного збору
- Закарпатський крафт – на міжнародній туристичній виставці в Німеччині

До цієї новини немає коментарів