День Ужгорода. Дивись українське!
Як популярні, так і ще не оцінені кінострічки цими днями показують у ректораті Ужгородського університету. «Дні нового кіно» приурочені до відзначення Дня Ужгорода.
Як популярні, так і ще не оцінені кінострічки цими днями показують у ректораті Ужгородського університету. «Дні нового кіно» приурочені до відзначення Дня Ужгорода.
У суботу, 15 вересня, в серці Ужгорода, на вулиці Корзо, знову, як і 100 років тому, на початку ХХ століття, ходили вишукані панночки, браві легіні, циганки з кошарами, порядкували корчмарі – феєричний арт-моб “Зазирнім у минулость” представили до Дня народження міста.
Вихованці студії сучасного танцю «Бліц» напередодні привітали Ужгород..., залучивши до танцю на площі Театральній своїх батьків!
Упродовж чотирьох годин всі бажаючі могли взяти участь у 23 майстер-класах на дитячій локації Дня Ужгорода, яку вже традиційно назвали "Територією щастя".
Традиційно відбулося напередодні до Дня Ужгорода й урочисте загальноміське віче. На зібранні у Закарпатській обласній філармонії були присутні нинішні та колишні керівники міста, його Почесні громадяни, представники дипломатичного корпусу, гості з європейських міст-побратимів Ужгорода, делегації українських міст, священнослужителі, ужгородці.
Після 16-річної перерви Закарпатська область та Підкарпатське воєводство відновили українсько-польські Дні добросусідства.
Святкові заходи з нагоди 1125-ї річниці Ужгорода 15 вересня відбувалися на різних локаціях міста, а фінальним акордом суботнього дня стала концертна програма за участі відомих закарпатських та українських виконавців, а також гостей з-за кордону.
Тисячі туристів щороку навідуються в наш рідний Ужгород в різні пори року , приїздять на чисельні фести, відвідують пам’ятки архітектури, захоплюються міжетнічним колоритом, насолоджуються краєвидами міста і різними цікавинками.
День Ужгорода цього року відзначають широко: по місту розгорнули чимало цікавих локацій, тож заняття до душі знайде кожен.
Перші два нові, з великою пасажиромісткістю автобуси, які вже незабаром їздитимуть на двох маршрутах Ужгорода, сьогодні всі зацікавлені можуть оглянути на площі Народній.
Стандарти однакові для всіх, а матеріально-технічне забезпечення - ні.
В Ужгороді на вулиці Августина Волошина з нагоди Дня міста стартувала приваблива локація для любителів ласощів – «Солодка вулиця». Десяток підприємців долучилися до заходу і пропонують тут широкий асортимент смаколиків.
Незважаючи на величезні штрафи, систематичні рейди працівників обленерго та значну шкоду для здоров’я, закарпатці продовжують встановлювати на своїх лічильниках пристрої для крадіжки електроенергії.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав ужгородців з днем міста у соцмережі Фейсбук: "Щиро вітаю зі 1125-м Днем народження нашого міста. Найцінніше в Ужгороді – мешканці, які люблять своє місто, дбають про нього, розвивають і бережуть."
16 вересня, у неділю, вже традиційно у храмі відбудеться святкова Літургія.
Правоохоронці Закарпаття розшукують 12-річну уродженку міста Мукачева Юлію Глебу, яка мала поїхати до бабусі в Перечинський район і зникла. Про зникнення доньки в поліцію повідомила її мати.
Сьогодні свої Дні народження відзначають чудові Ужгород та Черкаси, – про це Петро Порошенко написав у соцмережі Фейсбук.
Сьома програма проекту "Своя земля" на Закарпатті розповідає про село Поляна, де є значні запаси мінеральних вод.
Великого та злого, на перший погляд, пса наші військові підібрали на сході ще в перше відрядження. Через свій жовтуватий окрас вівчарка отримала кличку Батон.
Вихідні, 15 і 16 вересня, в Закарпатській області пройдуть із змінною хмарністю.