Чи перетвориться Ужгород на “Місто щасливих дітей”?
До завершення голосування в рамках ініціативи “Громадський бюджет Ужгорода” залишилося 4 дні.Цього разу на конкурс подано 13 проектів, з яких 2 — загальноміські.
До завершення голосування в рамках ініціативи “Громадський бюджет Ужгорода” залишилося 4 дні.Цього разу на конкурс подано 13 проектів, з яких 2 — загальноміські.
Подружжя Каріни та Роберт Боронських взялося за непросту, проте дуже цікаву тему в Ужгороді: відкрили першу школу із нестандартного малювання (Роберт завжди хотів малювати, а Каріна - займатися з дітками).
Споживчі ціни по області в жовтні 2018р. порівняно з вереснем збільшились на 2,3%, по країні – на 1,7%, з початку року зросли відповідно на 9,4% та 7,4%.
Возносити молитви можна не лише словами, а й жестами. Так моляться на Закарпатті, адже люди з вадами слуху так само прагнуть долучитися до молитви.
Боржавська «мала залізниця» на Закарпатті – частина українсько-швейцарського кінопроекту. Місія документального фільму – допомогти відродити українські вузькоколійки.
Майбутній басейн буде збудований із німецьких матеріалів. Він очищуватиметься озоном.
Паспорт громадянина України є обов’язковим документом з 14 років.
Лікарі – теж люди, – наголошує акушер-гінеколог Ужгородського міського пологового будинку Юліанна Кажмір. У них теж є сльози радості від позитивного тесту на вагітність і труднощі з виношуванням дитини. Про свій досвід пані Юліанна поділилася в соцмережах, щоб закарпатські породіллі знали, що труднощі бувають у всіх – навіть у лікарів-гінекологів.
Історія монахині з Індії, яка 13 років допомагає закарпатцям.
Сонячна, тепла та не характерна для завжди холодного листопада погода буде радувати жителів та гостів Закарпаття ще кілька днів.
2017-го року закарпатка Тетяна Монич увійшла в тридцятку впливових дизайнерів України за версією видання «Салон. Interior Guide». На конкурс дівчина представила проект львівського магазину «Duna», над яким працював колектив заснованої нею студії MON design. Сьогодні у портфоліо Тетяни чимала кількість найрізноманітніших об’єктів в Україні і закордоном. Вона – представниця нового покоління дизайнерів, вільних від стереотипів, географічних рамок і умовних кордонів. Її офіс – онлайн-бюро, колектив – спеціалісти, що живуть у різних куточках планети. Інтер’єри Тетяни емоційні, комфортні, лаконічні, а ще вони мають здатність розвиватися разом зі своїми господарями.
З початку 2018 року в області зареєстровано 3 582 випадки кору, інформує Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА.
Донорської крові потребують пацієнти Закарпатського обласного онкологiчного диспансера.
Порівняно з попереднім тижнем, на 10% збільшилася кількість звернень до медзакладів.
Уже п'ятий день поспіль студенти УжНУ, які проживають у гуртожитку №4, не можуть нормально навчатися: інтернет-провайдер "Ужнет" не працює в більшій частині гуртожитку!
Вже згодом закарпатські лані з'являться у лісах Донеччини. Одним з ініціаторів презентувати закарпатських ланей став начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга у знак дружби між Сходом і Заходом України.
Українці у грудні відпочиватимуть три дні поспіль з нагоди католицького Різдва – 23, 24 й 25 грудня будуть вихідними.
Продовжуємо розіграш безкоштовних квитків на будь-який кіносеанс у "Доміон". Цього місяця на глядачів чекає чимало цікавих прем'єр! Ви уже обрали сеанс для себе?
В Ужгородському районі йде до завершення капітальний ремонт частини автодороги обласного значення «Сюрте – Паладь Комарівці – Державний кордон зі Словаччиною».
Перемога! У нас в країні така сильна ринкова економіка, що вже скінчилися місця для ринків і люди торгують посеред залізничних колій.