На Закарпатті борються за ліс!
6 квітня о 17:44 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення про загорання листя й чагарників на території Карпатського біосферного заповідника біля с. Костилівка Рахівського району.
6 квітня о 17:44 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення про загорання листя й чагарників на території Карпатського біосферного заповідника біля с. Костилівка Рахівського району.
Вироком Виноградівського районного суду Закарпатської області засуджено мешканця м. Виноградів до двох років позбавлення волі за ухилення від призову під час мобілізації, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Закарпатським окружним адміністративним судом порушено провадження за позовом прокуратури області про визнання протиправною бездіяльність Мукачівського прикордонного загону (військова частина 2142) щодо оформлення права користування земельними ділянками у межах прикордонної смуги уздовж лінії державного кордону України орієнтовною площею 617 га з метою їх формування як об’єкта цивільних прав вартістю понад 16 млн грн, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Більшість із нас чекає приходу весни з нетерпінням. Але для деяких ця радість у буквальному сенсі «зі сльозами на очах».
Вчора в Ужгороді зняли для проведення ремонту годинники, встановлені на проспекті Свободи.
Сезон садівництва та овочівництва на Закарпатті цьогоріч стартував на кілька тижнів раніше.
5 квітня у Словаччині, на Пряшівському богословському факультеті, відбулася конференція «Православ’я і сучасність», повідомили в "Медіацентрі УжНУ".
6 квітня представники Рахівського райвідділу ДСНС у рамках Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності провели одразу дві зустрічі зі школярами, повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.
На Київській набережній в Ужгороді будуть ліхтарі, які з однієї опори освітлюватимуть дві "смуги" – одна "рука" скеровуватиме світло на тротуар понад схилом річки, де прогулюються перехожі, а інша – на проїжджу частину дороги.
На вулиці Можайського в Ужгороді почали викладати ФЕМ-плиткою тротуар. Це – один із етапів капітального ремонту цієї вулиці, яка вже чимало років у вкрай жахливому стані.
7 квітня Церкви, що живуть за Юліанським календарем, відзначають один з найбільших дванадесятих празників у літургійному році – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це третє за значенням народно-релігійне свято після Великодня і Різдва Христового.
Один із "панорамних майданчиків" у центрі Ужгорода – пагорб на якому знаходиться й Альпінарій, де знаходиться пам'ятка архітектури Жупанат. Із нього як на долоні – площа Поштова із будівлею міськради, вихід на набережну Незалежності й перспектива старовинного і вже майже оновленого "Совиного гнізда", вулиці Довженка. Це одне з улюблених місць "тусування" ужгородської молоді. Тепер "пейзаж" доповнюватимуть ще й різнобарвні квіти.
До 28 квітня у студентів різних факультетів УжНУ та майбутніх вступників до вишу є можливість узяти участь у конкурсі MathStartUp. Переможці отримуватимуть додаткову персональну допомогу протягом року в розмірі 1000 гривень щомісяця.
Хлопець пішов з дому 2 дні тому й не повернувся
Люди викидають використані презервативи посеред вулиці
Про хлопця знає вся Україна.
Іван Говбел з Рахівщини — боєць 128 бригади, який пройшов Дебальцівський котел у лютому 2015 року.
Без перебільшення знаковою подією для велолюбителів, для популяризації здорового способу життя серед молоді назвав відкриття велосипедного центру в Ужгороді міський голова Богдан Андріїв.
У спальному районі Мукачева плануть звести церкву.
Село Холмок Ужгородського району не хоче ніякого об’єднання з Ужгородом.