Гірські пошуковці врятували у Карпатах трьох сноубордистів, яких накрило лавиною, та допомогли двом травмованим
У неділю, 1 січня, в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надходили тривожні повідомлення від туристів, що відпочивали в Карпатах.
У неділю, 1 січня, в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надходили тривожні повідомлення від туристів, що відпочивали в Карпатах.
У неділю ввечері близько 22:15 у небі над Ужгородом можна було спостерігати незвичайне для нашого регіону явище.
Автомобіль на великій швидкості в'їхав у дерево. Пасажир загинув на місці, водія доправлено у Виноградівську ЦРЛ.
Це дасть змогу контрольному пункту ДСНС оперативно реагувати на надзвичайні події, вмикати сирени у населених пунктах та керувати мобільними групами рятувальників.
Сьогодні на горі Близниця, що знаходиться у районі гірськолижного курорту Драгобрат, стався схід снігової лавини.
Попереджувальний сигнал «Увага всім!» — це завивання сирени, переривчасті гудки на підприємстві та сигнали транспортних засобів.
Карпатський буревій став також причиною зсуву грунту на дорогах Воловецького району Закарпаття.
На закарпатській Міжгірщині пожежники врятували від знищення вогнем два житлові будинки.
Через аварію на високовольтній лінії електропередач. Наразі електро- та водопостачання відновлено у всьому місті.
Закарпатські рятувальники звільняли автошляхи від повалених вітром дерев
Мукачево: вогнеборці ліквідували загорання у магазині
31 січня у Словаччині поблизу села Яновце рейсовий автобус Прага - Ужгород врізався у металевий стовп на узбіччі.
До чергової частини Тячівського РВ УМВС надійшло повідомлення від медиків карети швидкої допомого про те, що в с.Калини Тячівського району сталася ДТП з потерпілими.
У Виноградові та Ужгороді горіли легкові автомобілі
Іршавський район: вогнеборці врятували від знищення житловий будинок
Закарпатська область: вогнеборці ліквідували загорання у школі-інтернаті
Хустський район: під час пожежі в будинку загинули троє людей, серед яких двоє – діти
Росія використовує проти сил АТО надпотужні реактивні системи залпового вогню та важкі вогнеметні системи залпового вогню, але українська армія має чим на це відповісти.
Ільниця зі сльозами болю зустрічала земляка, що загинув у зоні АТО
Під Дебальцевим закарпатські волонтери потрапили під обстріл “градами”