В Ужгороді собака, хвора на сказ, вкусила дитину
В обласному центрі Закарпаття введено карантин на 2 місяці
В обласному центрі Закарпаття введено карантин на 2 місяці
Сьогодні вранці о 06:27 надійшло повідомлення про те, що в районі урочища Урда, г. Драгобрат Рахівського району втратили орієнтування та заблукали троє туристів зі Львова.
Сьогодні, 12 лютого, о 03:07 ужгородські вогнеборці поспішали на вулицю Минайську, що в обласному центрі.
При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону.
Сьогодні вранці, 11 лютого, у м. Хуст на вул. Кубинця загорівся приватний гараж, розташований у дворі п’ятиповерхового багатоквартирного будинку.
Кажуть - для надання населенню більш детальної інформації з питань цивільного захисту.
Нагадаємо, раніше карантин був оголошений у школах Ужгорода, Перечина та Чопа. І ось тепер він запроваджений у Берегові.
Водій іномарки не помітив у темряві пішохода й наїхав на нього.
З обіду понеділка, 9 лютого, в обласному центрі Закарпаття встановилась сніжна погода, на дорозі – ожеледиця. А завершення перший робочого дня тижня запам’ятається резонансним ДТП.
Офіційно станцію у Великому Бичкові відкрили голова Рахівської райради Михайло Фірка, голова Рахівської РДА Віктор Медвідь, заступник начальника Держекоінспекції у Закарпатські області Оксана Фенцик, директор Верхньотисянського регіонального управління з питань екології, природних і водних ресурсів (Угорщина) Петер Сентеші та директор ТОВ “Біоцентрум” (Угорщина) Балаж Мадяр.
Рятувальники знайшли їх майже опівночі у ніч з неділі на понеділок у районі села Березники.
Пам’яті Жолобка. Відомий закарпатський журналіст Ярослав Галас, який нині - речник Геннадія Москаля на Луганщині, розповів у Фейсбуці, як від охайного донбаського села зі 100-річними дубами залишилися тільки спогади.
Гості Закарпаття злегковажили правилами безпеки
У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період здійснюється дистанційне оповіщення населення за допомогою електричних сирен, мережі радіомовлення всіх діапазонів частот та телебачення.
6 лютого до тячівської служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в селі Бедевля.
Усе - про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області за минулу добу
Викинувся 22-річний хлопець
Адміністрація КП "Водоканал м. Ужгорода" повідомляє...
Його прикмети: зріст біля 178 см, очі зелені, обличчя округлої форми, ніс зміщений вправо, волосся темного кольору із залисинами.