Колишнього очільника поліції Закарпаття призначили головою Нацполіції
Сергій Князєв призначений головою Національної поліції України. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.
Сергій Князєв призначений головою Національної поліції України. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.
Москаль планує зробити з довгобуда на Великоберезнянщині адміністративно-соціальний комплекс, який включатиме школу, дитсадок, сільраду, амбулаторію, відділення поліції та поштовий пункт.
Священник прийшов до сауни з двома дівчатими.
Закарпатські митники припинили чотири спроби незаконного ввезення на територію України чотирьох транспортних засобів.
Без хірургічного втручання більшість пацієнтів з таким діагнозом помираюрть через 3-5 років.
Нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.
На річках Закарпаття рятувальники ДСНС кілька днів підривали лід. Усе — щоб уникнути утворення крижаних заторів, а в подальшому — підтоплення населених пунктів, які ще не постраждали від негоди. У місцях, де відбувається підрив, в зоні кілометра гине вся риба — кажуть науковці.
Протягом двох тижнів обидві сторони інциденту ніби води в рот набрали
У понеділок, 6 лютого, о першій годині після обіду, закарпатські рятувальники отримали повідомлення про пожежу у селі Колочава, що на Міжгірщині.
Головні архіваріуси України та Угорщини презентували на Закарпатті історичний документ ХІХ століття
Станіслав Балуєв – в.о начальника Закарпатської митниці ДФС за участі начальників митних постів провів зустріч із активістами, які представляють інтереси власників автомобілів із іноземною реєстрацією.
Група реагування патрульної поліції Виноградівського відділення поліції оперативно встановила особу та розшукала чоловіка, який викрав з приватного помешкання гроші , цінні речі та вино
18-річна жителька Іршавського району навчається в м.Ужгороді. Злодійкувата дівчина обікрала сусідку по кімнаті хостелу, де проживала. Юну крадійку викрили співробітники кримінальної поліції міста. Крадене повернуто власниці, розпочато слідство
Закарпатці вчиняють самосуд над злодіями виставляючи їх на показ
Рахівський район: рятувальники знайшли заблукалу на Драгобраті туристку з Дніпра
Працівниця патрульної поліції Ужгорода і Мукачева імовірно керувала напідпитку...
Провести ямковий ремонт вулиць, починаючи з тих, де найбільш інтенсивний рух транспорту, – таке доручення дав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв комунальному підприємству КШЕП.
Закарпатські рокери, гурт Rock-H / Рокаш, презентували сольний сингл – пісня "Катерино" записана в студії 211 разом з Віталієм Телезіним, архітектором саунду багатьох альбомів "Океану Ельзи".
Станіслав Балуєв – виконуючий обов’язки начальника Закарпатської митниці ДФС за участі начальників митних постів провів зустріч із активістами, які представляють інтереси власників автомобілів із іноземною реєстрацією.
У 15 років учениця 10-го класу ужгородської угорськомовної гімназії Вікторія Козарь досягла неймовірного успіху – минулого тижня стала чемпіонкою України з пауерліфтингу серед юнок (спортсмени до 18 років) у жимі лежачи. Як тендітна ужгородка зуміла стати найсильнішою дівчиною країни в своїй віковій та ваговій групі (до 63 кг), довідувався в самої героїні.