Ухилення від мобілізації на Закарпатті і Львівщині: двом переправникам загрожує в’язниця
Про це інформує Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Про це інформує Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Про це повідомили у міській раді.
Про це повідомляють на Facebook-сторінці патрульної поліції Закарпаття.
Про це інформує пресслужба СБУ в Закарпатській області
Про це повідомили у міській раді.
Про це повідомили у міській раді.
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Про це інформує ГУ ДСНС України у Закарпатській області.
У середу, 29 січня, в ужгородській книгарні «Кобзар» за прилавком можна було зустріти закарпатську поетесу Олену Пекар. Зустріч відбулась в межах акції «Дитячий письменник за прилавком».
Проєкт охопив вже понад 50% територіальних підрозділів, інформує поліція Закарпаття.
Слідчі Тячівського районного відділу поліції продовжують розслідування у справі щодо жорстокого вбивства 37-річного жителя села Терново, до якого причетні троє чоловіків віком 16, 19 та 44 роки. Підозрювані вбили та розчленували тіло свого односельця, а щоб приховати сліди злочину – намагалися його спалити.
Співробітники кримінальної поліції Берегівського районного відділу у співпраці зі Службою безпеки України провели оперативні заходи щодо протидії незаконному обігу зброї.
Оперативники та слідчі поліції Сваляви встановлюють обставини замаху на вбивство уродженки міста Запоріжжя. За підозрою у злочині затримано її сина.
У пункті пропуску «Чоп (Дружба)» прикордонний наряд виявив у вантажному потягу сполученням «Чоп – Захонь» невідому особу. Чоловік намагався приховано від контролю перетнути українсько-угорський кордон, ховаючись у конструктивній порожнині вагону.
Співробітники поліцїі Ужгородщини, за оперативного супроводу Управління протидії кіберзлочинам поліції в Закарпатській області, викрили постачальника телекомунікаційних послуг на незаконному отриманні прибутків з місцевого бюджету. В ході слідства встановили, що зловмисник отримував гроші за послуги, яких не надавав
Про це повідомили у міській раді.
В обох випадках правопорушники прямували через пункти пропуску на ділянці Чопського прикордонного загону.
27 січня в Ужгородському національному університеті розпочала роботу Українська школа з еволюційної біології – USEB 2025.
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
28 січня увечері на лінію «102» надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 63-річного жителя Ужгородщини з проникаючим ножовим пораненням.