На Закарпатті понад пів сотні водіїв із початку року покинули місце ДТП
Про це інформує патрульна поліція Закарпаття.
Про це інформує патрульна поліція Закарпаття.
Про це інформує ДСНС Закарпаття.
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури майстру лісу Мукачівського лісгоспу повідомили про підозру за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Про повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України
У ході слідства поліцейські встановили, що до організації «бізнесу» причетний 39-річний мешканець села Глибокий Потік. Маршрут до сусідньої Румунії для переправлення клієнтів фігурант проклав через річку Тиса. Коштував такий трансфер 3500 доларів для однієї особи.
На щастя, вогнеборцям вдалося врятувати 21 особу, інформує ДСНС Закарпаття.
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури керівнику приватного підприємства повідомили про підозру у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб і службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Про це інформує міська рада.
Про це повідомляє ДСНС у Закарпатській області.
За результатами комплексних заходів у Львові затримано двох закарпатців - російських агентів, які готували підрив авто воїна Сил оборони.
Про це інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону
За звання найкращого знавця дисципліни боротимуться 139 школярів, інформує Закарпатська ОВА.
Перинатальний центр Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні отримав напередодні першу партію обладнання в межах грантового проєкту «Модернізація медичного обладнання пологового будинку м. Ужгород». Про це повідомила міська рада.
У виставковій залі Демократичної спілки угорців України в Ужгороді відкрилася неординарна виставка художніх робіт.
В Ужгороді напередодні стартувала Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми світової економіки, міжнародних економічних відносин та міжнародних комунікацій в контексті становлення нового світопорядку та поляризації світу», повідомляє обласна рада.
Про це повідомили у міській раді.
21 громада з трьох країн - України, Словаччини та Угорщини візьмуть участь у транскордонному проєкті LEAD-UP: Розвиток спроможності для сталого майбутнього та транскордонних партнерств, який реалізується в рамках програми INTERREG NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Детальніше про те, хто і чому навчатиме представників громад трьох країн, які можливості отримають закарпатці та інші заходи проєкту розповіли на пресконференції в Ужгородському прес-клубі.
Трьох правопорушників затримали напередодні в рамках проведення заходів з посилення охорони кордону військовослужбовці підрозділу спецпризначення Мукачівського загону на ділянці відповідальності відділення інспекторів прикордонної служби «Богдан».
Подія трапилась нещодавно, в Мукачеві. Патрулюючи, інспектори виявили водійку, яка, рухаючись на авто Volkswagen, порушила ПДР.