Закарпатська митниця звітує про оновлене «керівне обличчя»
Із липня поміняли майже весь керівний склад.
Із липня поміняли майже весь керівний склад.
Захід пройде у четвер в Ужгороді.
Підставою для такого звільнення є заява підприємця та копія військового квитка або копія іншого документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов особи на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Порушення виявили на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС.
Фіскали просять поставитися з розумінням до змін в обслуговуванні клієнтів та нагадаємо, що в Закарпатській області.
Лише протягом жовтня 2015 року фактично імпортовано товарів на 35,8 млн доларів США.
Ще до кінця цього року службу очікує чергова реорганізація.
На них ціни ще більш-менш терпимі навіть за сьогоднішніх реалій, чого не скажеш про інжир, хурму, ківі та гранат.
Ця категорія підприємців звільняється від сплати єдиного соціального внеску за себе.
Розвиток торговельних відносин між Україною та Європейським Союзом відбувається на фоні загальних процесів перебудови економіки України.
Тим, що перейшли зі «спрощенки» на загальну систему оподаткування.
Посилено відповідальність роботодавців за порушення прав мобілізованих.
Тому збудують там теплиці аж на 60 гектарів.
Лише у жовтні надійшло понад 281 мільйон гривень.
І скоротять кожного третього працвника фіскальної служби.
Урядовці пояснюють такий крок намаганням стабілізувати виробництво цукросировини та цукру і створенням реальних передумов для оптимального функціонування галузі.
Закарпатським роботодавцям та краянам нагадали, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, а бюджети соціальних фондів матимуть стабільні надходження для своєчасного фінансування страхових виплат.
Знахідку виявили працівники Закарпатської митниці.
Платниками Ужгородського району та м. Чоп протягом 10 місяців 2015 року до скарбниці перераховано понад 9,6 млн. гривень військового збору.
Із загальної суми надходжень до місцевих бюджетів за січень-жовтень 2015 року питому вагу – понад 122 млн 536 тис. грн, становить єдиний податок, сплачений фізичними особами – підприємцями.