Здешевшанню долара особливо радіти не варто
Тимчасове зміцнення гривні є явищем перемінним і гривня обов'язково продовжить девальвацію.
Тимчасове зміцнення гривні є явищем перемінним і гривня обов'язково продовжить девальвацію.
Загальний обсяг фінансування ремонту та будівництва автошляхів в поточному році становитиме близько 14 мільярдів гривень. Уряд планує відремонтувати і побудувати 1700 кілометрів доріг. Про це повідомив у «10 хвилинах» у неділю, 6 березня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Найближчим часом вартість цигарок в Україні суттєво зросте. Пропонується, що продовж декількох місяців Україна поступово переходитиме на європейські норми ціноутворення на ринку цигарок із показником акцизу 90 євро за одну тисячу цигарок.
Щоб продукти були безпечними
У лютому 2016 роки українці найчастіше купували автомобілі французької марки Renault - 429 шт. Такий результат Renault виявився вищим за торішній на 78% і перевершив продаж січня на 64%.
Закарпатські водії-далекобійники перекрили рух транспорту у селі Малі Підліски, Жовківського району Львівщини.
Середньомісячна заробітна плата найманих працівників, зайнятих в економіці, збільшилася з 2652 гривень у січні 2015 року до 4535 гривень у грудні, тобто на 1883 гривні, або 71 відсоток та перевищила рівень законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (що становить 1378 грн) у 3,3 рази.
Чотири вершники забезпечують патрулювання прикордонної ділянки поблизу Берегшурань. Вони охороняють дотримання порядку на територіях, які важко проїхати автомобілями, адже коней не зупинить ні болото, ні ліс, то ж вони наздоженуть порушників.
За підсумками січня середня зарплата штатного працівника в Україні знизилася на 868 грн (-16,6%) у порівнянні з груднем 2015 року і склала 4362 грн, повідомляє прес-служба Держстату. Як змінювалася зарплата з 2009 року, дивіться в інфографіці.
Працівники та студенти профтехучилищ Мукачева сьогодні продовжують акцію протесту. У понеділок, 29 лютого та вчора, 2 березня, вони безперервним потоком переходили пішохідний перехід на міжнародній трасі Чоп-Київ, а сьогодні прийшли під будівлю Мукачівської міськради.
У січні цього року населення продало валюти на 114,7 млн доларів більше, аніж купило. У лютому ця різниця склала 146,3 млн доларів.
Робоча група Кабміну переглянула споживчий кошик для українців та винесла на розгляд громадськості. Цікаво, що уряд залишив його на рівні 2000 року, коли його востаннє переглядали з розрахунку 1218 грн.
Щороку кількість пенсіонерів-українців, насамперед із Закарпаття, які отримують виплати в Угорщині, зростає. Якщо в 2010 році таких було зареєстровано 981, то за минулий рік вже 2283 людини, інформують офіційні відомства Угорщини.
Вчора, 15 лютого, закарпатські представники Всеукраїнської мирної акції з блокування пересування російських вантажів територією України звернулися до голови обласної ради Михайла Рівіса з тим, аби він скликав позачергову сесію облради для звернення до Уряду про заборону транзиту вантажів із Росії територією України і Закарпаття, зокрема.
Росія повністю призупиняє по своїй території транзит вантажних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні.
Національний банк лібералізував регулювання діяльності, пов’язаної з використанням електронних грошей.
Про це інформують працівники Хустської ОДПІ.
Роз'яснення від енергетичної кампанії.
Провести в Ужгороді додаткову перевірку в рамках інвентаризації земельних ділянок та майна, всього, що знаходиться в оренді, перевірити, які суми сплачують за користування орендарі. Таке доручення сьогодні на нараді дав міський голова Богдан Андріїв.