Архів новин
Протезування за системою All-on-4: питання та відповіді
Досі вважаєте, що людина, яка втратила всі чи майже всі зуби, приречена на вставну щелепу? У лікарів стоматології Healthy Dent гарна новина: навіть за повної адентії є альтернатива – протезування за системою All-on-4.
На Закарпатті вперше впроваджено сучасну систему відеомоніторингу «Custody Records»
Сьогодні, 7 квітня, у адмінбудівлі Тячівського районного відділу поліції відбулася презентація проєкту автоматизованої системи цілодобового відеомоніторингу «Custody Records».
Товариство Червоного Хреста на Закарпатті забезпечує сучасним портативним УЗД апаратом експертного класу міні-клініки на Закарпатті
Чергова міні-клініка Товариства Червоного Хреста, цього разу в місті Рахів, отримала сучасний портативний УЗД апарат експертного класу від партнерів з Чеського Червоного Хреста.
Закарпатці посіли призові місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв
Вихованці Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості посіли призові місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв.
Як в Ужгороді займаються реабілітацією військових з усієї країни. Історія Володимира Козяра з Вінниці
Він не пам’ятає, як отримав травму. Останній спогад — як надавав допомогу пораненому в бою побратимові. А потім прокинувся в реанімації.
В Ужгороді відбудеться відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате
Відкритий чемпіонат Ужгорода «Закарпатське ведмежа» з кіокушинкай карате серед дітей 2015, 2016, 2017 років народження – у неділю, 9 квітня.
Другий дім: на Закарпатті чимало пенсіонерів доживають роки у будинках для літніх людей
У таких закладах перебувають особи з інвалідністю, а також самотні старенькі, які залишилися без нагляду.
П’ять видань про закарпатські прикордонні населені пункти підготували в Ужгородському скансені (ВІДЕО)
5 друкованих помічників для туристів поповнили книжковий світ.
Писанки в стилі поп-арт малювали в Ужгороді
Писанки в стилі поп-арт малювали в Ужгороді біля мініскульптурки Енді Ворголу, якого вважають “королем поп-арту”. Такий перформанс проводять дев’ятий рік поспіль. Об’єктом обрали писанку, щоб “осучаснити” її, — пояснив Varosh ініціатор заходу та ідейний натхненник Федір Шандор, професор кафедри соціології УжНУ, президент Закарпатської туристичної організації.
На Закарпатті впродовж доби в пожежах загинуло двоє людей
До ртяувальників надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Рахівський район, Рахівська тергромада, с. Білин, вул. Привокзальна. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 40 кв. м, а також пошкоджено житлову кімнату та наявне там майно. На місці пожежі виявлено тіло власника будинку. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 2-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів та місцевої пожежної команди с. Видричка.

