Архів новин

Поліція Ужгорода викрила шахрая, від дій якого постраждав підприємець з Львівщини – хотів придбати необхідні товари для військових

Співробітники Ужгородського районного управління поліції застерігають громадян від шахрайських схем при купівлі-продажу товарів у мережі Інтернет. Здійснювати замовлення варто лише у тих продавців, інформація про яких є перевіреною!

01.03.2025, 12:14

На Закарпатті взяли під варту двох переправників

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

01.03.2025, 11:32

Нові пенсії, штрафи для ФОПів, правила виїзду за кордон: що чекає на українців із 1 березня

Про це пишуть ЗМІ,

01.03.2025, 10:21

На Закарпатті СБУ ліквідувала ще один канал незаконного «трансферу» за кордон ухилянтів

Оперативники СБУ в Закарпатськіи? області блокували черговии? канал втечі ухилянтів за кордон в обхід пунктів пропуску.

01.03.2025, 09:19

До 7 березня в атріумі Закарпатської ОВА та облради можна подивитися тематичні добірки з фондів обласних музеїв

Представлені виставки присвячені третім роковинам повномасштабного вторгнення росії та героїчному спротиву українського народу. Про це інформує департамент культури ОВА.

28.02.2025, 19:45

Новий екомаршрут до водоспаду Гуки та перші квіти Карпатського біосферного заповідника

Попри зимову прохолоду працівники Карпатського біосферного заповідника вже вирушили у польові виїзди, розпочали дослідження та підготовку нових екотуристичних маршрутів. Старт взято з території Угольського відділення – туристичного маршруту «Велика Уголька» Угольсько-Широколужанського масиву. Про це написали на сторінці заповідника у ФБ.

28.02.2025, 18:37

Чоловіки, які перевозять гуманітарні та медичні вантажі, перетинатимуть кордон на загальних підставах

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

28.02.2025, 17:24

У Виноградові поліція затримала наркоторговця – зловмисник збував амфетамін

Співробітники кримінальної поліції Відділення поліції № 1 Берегівського районного відділу отримали інформацію про причетність 19-річного місцевого жителя до торгівлі наркотиками серед місцевих жителів.

28.02.2025, 16:51

До уваги! В Ужгороді відсьогодні тимчасово перекривають вулицю Володимирську

Про це повідомили у міській раді.

28.02.2025, 16:19

Добровільна служба на один рік, виплати до 2 млн грн, розширений соціальний пакет – це та низку інших можливостей молодим українцям пропонує проєкт «Контракт 18-24»

Докладно про його переваги, умови й варіанти долучення до ініціативи розповів начальник відділу рекрутингу та комплектування – заступник начальника сектору комплектування Закарпатського ОТЦК та СП підполковник Сергій Шахлевіч, інформує облдержадміністрація.

28.02.2025, 15:52

Ужгород отримав два автобуси від чеського Брно

Про це повідомили у міськраді.

28.02.2025, 15:16

Патрульні виявили в Ужгороді водія-порушника, який керував авто з фальшивими номерами та мав зброю

28.02.2025, 14:50

Закарпатські поліцейські повернули додому 5-річну дитину, яка загубилася. Батьків притягнули до адмінвідповідальності

Про це інформує поліція Закарпаття.

28.02.2025, 14:19

Від початку 2025 року прикордонники Мукачівського загону разом із нацгвардійцями припинили 126 порушень

На Закарпатті прикордонники з нацгвардійцями підсумували результати спільної роботи. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

28.02.2025, 13:57

Із 1 березня відбудеться індексація пенсій для понад 10 млн українців. Хто отримає доплати?

Відповідно до чинного законодавства, щороку 1 березня має відбуватися індексація пенсій. Водночас в умовах воєнного стану Уряд має право визначати параметри індексації з урахуванням того, наскільки великий вплив безпекова ситуація справляє на державний бюджет і публічні фінанси.

28.02.2025, 13:21

Bluetti Poweroak EP760 та батареї Bluetti B500: на що звернути увагу при виборі

28.02.2025, 12:38

«Закарпаттяобленерго» запустило в чат-боті сервіс інформування про планові роботи в електромережах

Відтепер отримувати інформацію про планові роботи в електромережах Закарпаття стало ще простіше – компанія запустила новий сервіс сповіщень через чат-бот у Telegram та Viber.

28.02.2025, 12:08

Великі штрафи чекають на ФОПів уже з березня

28.02.2025, 11:43

Одразу на трьох паліїв сухостою та сміття склали протокол рятувальники Мукачівського району

У Мукачівському районі котрий день поспіль не вщухають екопожежі, інформує ДСНС Закарпаття.

28.02.2025, 11:12

Намагались підкупити прикордонника та налагодити нелегальний канал переправлення ухилянтів – на Закарпатті спецпрокуратура викрила злочинну групу

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру групі осіб у складі двох чоловіків за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України та надання службовій особі неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 369 КК України).

28.02.2025, 10:56

Останні новини