Помаранчевий тиждень в Ужгороді

 

[foto]2004/11/08/Picture 292.jpg[/foto]
[foto]2004/11/08/Picture293.jpg [/foto]
[foto]2004/11/08/Picture 294.jpg[/foto]
[foto]2004/11/08/Picture 295.jpg[/foto]

 

08 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. SLАVIА 2004-11-11 / 17:52:00

    ВЗАГАЛІ-ТО, Я ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ, ЯКЩО ОБРАЗИВ ЧИІСЬ ПОЛІТИЧНІ ПЕРЕКОНАННЯ.ПРОСТО, ПОЛІТИКА - ДУЖЕ БРУДНА СПРАВА.І МЕНІ ДУЖЕ ПРИКРО, КОЛИ, ЧИ В УЖГОРОДІ, ЧИ В КИЄВІ БАТЬКИ ВІДПРАВЛЯЮТЬ ДИТИНУ ВЧИТИСЯ, А ВОНА ПІД ВПЛИВОМ ПРИМІТИВУ ІДЕ МІТИНГУВАТИ, ЗАМІСТЬ ТОГО, ШОБ СИДІТИ НА ПАРАХ І ПОСЛУХАТИ ШОСЬ ПУТНЄ. І НЕ ДАЙ БОГ ЩОСЬ СТАНЕТЬСЯ НА МІТИНГУ (ЯК НАПРИКЛАД ШУФРИЧ З ДУРУ ЗБИВ ЯКОГОСЬ СТУДЕНТИКА БІЛЯ ЦВК)І ШО ТОДІ СКАЖЕ ЦЕЙ СТУДЕНТ СВОЇМ БАТЬКАМ ЧИ ПРОСТО САМОМУ СОБІ "ДЕ Я БУВ? В УНІВЕРСИТЕТІ? МІТИНГУВАВ І СТАВ КАЛІКОЮ НА ВСЕ ЖИТТЯ?" - НІХТО НАД ЦИМ НЕ ЗАМИСЛЮЄТЬСЯ??? Я НЕ АГІТУЮ, БО ПОЛІТИКА - ЦЕ ДУЖЕ НИЗЬКО, МОЯ СФЕРА - МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ, АЛЕ ТУТ У МІНІСТЕРСТВІ КРАЩЕ ВИДНО ХТО Є ХТО.А, ВЗАГАЛІ-ТО, ВИБОРИ ПОКАЖУТЬ РЕАЛІЮ.ТОЖ ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМО ОБЛИВАТИСЯ БРУДОМ- ЗАЛИШМО ЦЕ ПОЛІТИКАМ..

  2. SLАVIА 2004-11-11 / 17:10:00

    ДО ВВ: МОЖЕ ВАШІ СТУДЕНТИ І СТАРШІ ЗА МЕНЕ, АЛЕ ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВОНИ МАЮТЬ ОБВІШУВАТИ ВСЕ НАВКОЛО ОЦИМИ "ЛЄНТОЧКАМИ" КОЛЬОРУ ДИТЯЧОГО ПЕРЕЛЯКУ;Я ІХ НЕ ПЕРЕКОНУЮ В ІХНІХ УПОДОБАННЯХ; Я ІМ НЕ РАДЖУ "ГРОМИТИ ДІЛЬНИЦІ"*( *О.ЗІНЧЕНКО, 07.11.2004, МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ, КИЇВ)Я ПРОСТО ІХ ПОПЕРЕДЖАЮ, ЩОБ ПОТІМ ВОНИ НЕ ПРОКИНУЛИСЬ ОДНОГО РАНКУ І НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО ІХ САМО ЕЛЕМЕНТАРНО ВИКОРИСТАЛИ У ГРЯЗНИХ ПОЛІТИЧНИХ ЦІЛЯХ І НА НИХ ВІДМИЛИ ГРОШІ ТАКІ ЯК ДОРОШЕНКО. А ЛІКАРЯ НЕ ТРЕБА ВИКЛИКАТИ - ВИКЛИЧТЕ ЙОГО ЮЩЕНКУ, А ТО В НЬОГО ЩОСЬ ЛИЦЕ ВКРИВАЄТЬСЯ ПЛІСНЯВОЮ, МАБУТЬ ПЕРЕПИВ З ПІДЛАБУЗНИКОМ-ЗІНЧЕНКОМ.А ТЕПЕР ДО treska_a: Я ДУЖЕ СУМНІВАЮСЯ, ЩО ТИ ЗА ДЕКІЛЬКА РОКІВ ЗМОЖЕШ ВИКУРИТИ ТОГО ЖЕ ДОРОШЕНКА З ВР.А ПРО БАЛОГУ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ ЛЮДИ ІЗ "СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ СЕРЕДНОЮ ОСВІТОЮ" МАЛИ БИ ПРАЦЮВАТИ НА ПОЛІ, А НЕ У ВР, АБО СКЛАДОВЩИКОМ ТА ВИДАВАТИ МУКАЧІВСЬКИМ ЛІКАРЯМ В РАХУНОК ЗАРПЛАТИ ГУМАНІТАРНИЙ РИС ЧИ ГРЕЧКУ.ЯКЩО Я ХОЧА Б В ЧОМУСЬ ТУТ НЕ ПРАВИЙ, ТО ВВАЖАЙТЕ МЕНЕ ПРИБІЧНИКОМ Я.

  3. babaj 2004-11-11 / 09:18:00

    2 treska_a: детская наивность! Что? Какая возможность? Это тот вариант, про который начинал рассказывать Тарик - зомбування!!!
    Верте в то, что Балога прикрываясь своим мандатом водку возил. Парадокс, во что верить?!!!

  4. ВВ 2004-11-11 / 06:40:00

    Я теж вірю, що ці вибори розтормошили людей. І така небувала активність та небайдужість до виборів мною раніше не фіксувалася. І щось та значить! (Навіть Оті в Кактусі проти Я.)


    P.S. До речі, Славія, з чого ти взяв/ла, що я студент. Мої студенти певно старші за тебе, судячи з твоїх невиважених висловлювань.

  5. ВВ 2004-11-11 / 06:36:00

    Славія схоже нездорова. Викличте лікаря. Така уява, а Спілберг і не в курсі.

  6. treska_a 2004-11-10 / 22:04:00

    Я за оранжевые ленточки потому что я верю.
    Я верю что только сейчас у нас есть возможность влиять на власть. И в случае победы Ющеко эта возможность у нас останется. Оппозиции удалось главное - растормошить людей, дать им почувствовать что от них(от нас с вами) что-то зависит. У нас формируется гражданское общество. Общество людей которые не позволят собой управлять. Потому что отклонись Ющенко от сказанного и мы выйдем на улицы, и мы уже не выберем его, и никто не сможет нас заставить.

  7. SLАVIА 2004-11-10 / 18:25:00

    НУ І ШО, ШО ВАС БАГАТО??? ЦЕ КОГОСЬ ЦІКАВИТЬ??? І ШО ВИ БУДЕТЕ РОБИТИ В РАЗІ ПРОГРАШУ ВАШОГО КАДИДАТА??? ГРОМИТИ ЦВК??? ЧИ МОЖЕ ШЕ ШОСЬ ГРОМИТИ??? ВИ УЯВЛЯЄТЕ СОБІ КАРТИНУ "ПРИБІЧНИМИ Ю. ГРОМЛЯТЬ КРАЇНУ" ОЦЕ БУДЕ РЕЗОНАНСУ. Ю. ПОВЕЗЛО З ВАМИ- СТУДЕНТАМИ, ЗАРАЗ ВАС БАГАТО, АЛЕ ЯКШО ВЛАДА ВИПУСТИТЬ ВІЙСЬКА, ТО ВАС ЗАЛИШИТЬСЯ 2-3, І НЕ ЧЕРЕЗ ВАШУ СМЕРТЬ, А ЧЕРЕЗ ВАШУ ЗАЛЯКАНІСТЬ. ТОМУ РАДУЙТЕСЯ, ПОКИ ДЕКОГО З ВАС НЕ РОЗСТРІЛЯЛИ (А ЦЕ Є АБСОЛЮТНО ЗАКОННО В РАЗІ ТАКОГО СЦЕНАРІЮ)І НІЧОГО ВИ ЗРОБИТИ НЕ ЗМОЖЕТЕ, АБСОЛЮТНО НІЧОГО,ЗГАДАЯТЕ 17 РІК. ЧОГО ВОНИ ДОБИЛИСЬ??? СОВЄТОВ??? І ВИ ПРАГНЕТЕ "ПРОСТОМУ ЛЮДУ ВЛАДУ, А СЕЛЯНАМ КОЛГОСПИ"????????? ПРОШУ НЕ ВИТИРАТИ А ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СКАЗАНЕ Я БЕРУ НА СЕБЕ

  8. ВВ 2004-11-09 / 20:54:00

    Бабай за я.?

    А взагалі, приєднуйтесь! Це гарно! І показує тим, хто сумнівається, що нас багато!

  9. babaj 2004-11-09 / 20:25:00

    2 Tarik: ну сказал, так сказал?!! Версия про зобми тоже интересна! Продолжай в том же духе....

  10. T a r i K 2004-11-09 / 15:57:00

    babaj, всмотрись внимательней в фотографии, а потом по городу, уверен, не 1 раз заметишь машины с оранжевыми ленточками на антеннах!

    Ещё не все люди превратились в зомби и бабаев! :э)

  11. babaj 2004-11-09 / 10:30:00

    Хлопці, прийміть валеріанку. Це ж після весілля хтось забув познімати. А, ви, подумали що це ці як їх по...ві. Так неможна. а хто любить помаранчовий колір, нехай їде собі у Нідерланди!!!

  12. 2004-11-08 / 18:23:00

    А я думаю, що це буде тиждень ЧЕРВОНОГО ТЕРОРУ. Перша ластівка вже є: Прокуратура Закарпатської області 6 листопада в Ужгороді затримала депутата Ужгородської міської ради, активіста громадянського руху «Чиста Україна» Олександра Солонтая.
    То така нам влада потрібна.

  13. 2004-11-08 / 18:17:00

    Голова у тебе алюмінієва

  14. 2004-11-08 / 18:01:00

    Пацани, фарбуйте в помаранчевий колір свої алюмінієві труси...

  15. 2004-11-08 / 16:59:00

    Порада студентам. Обвішуйте всі гуртожитки і околиці помаранчевими стрічками. Від цього влада бісніє і згорить ще до виборів.