СБУ закликає громадян дотримуватися заходів безпеки під час Великодня

Для реалізації злочинних намірів окупанти використовують великий арсенал заходів підривної діяльності.
Серед іншого, поплічники російських спецслужб створюють штучні конфліктні ситуації між представниками різних конфесій та релігійних громад.
Крім цього, окупанти продовжують підступно залучати своїх агентів для підготовки терактів та коригування повітряних атак по цивільній інфраструктурі України.
Здебільшого мішенню ворога стають місця масового перебування людей, де б вони не знаходились – на центральній вулиці міста або у дворі житлового масиву.
Відтак Служба безпеки закликає громадян напередодні та у період відзначення Великодня:
? обмежити відвідування масових заходів;
? не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій; ? дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону; ? не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а під час неї перебувати в укриттях; ? повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.Нагадуємо, що в СБУ працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482 та електронна пошта: [email protected].
Крім того, якщо вас намагаються завербувати для підпалу авто ЗСУ, адмінбудівель, організації теракту чи мінування – ви можете повідомити про це в чат-бот СБУ «Спали ФСБешника» – t.me/spaly_fsb_bot. (http://t.me/spaly_fsb_bot)
Надана вами інформація є конфіденційною і буде ретельно перевірена.
СБУ просить громадян бути пильними і дотримуватися заходів безпеки.
До теми
- Як ветеранам і ветеранкам скористатися безоплатною психологічною допомогою
- Стартував пілотний проєкт «За молоддю майбутнє Закарпаття»!
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- В Ужгороді рятувальники перевіряють готовність захисних споруд цивільного захисту
- Закарпаття перевірило готовність мобільного зв'язку до тривалих знеструмлень
- 17 малих і середніх підприємств Закарпаття стали переможцями обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- На Закарпатті підтримали 16 бізнес-проєктів: підприємці отримають 4,5 млн грн грантів
- Ветеранський простір в Ужгороді готовий уже на 76%
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- На Закарпатті зустрілися із захисниками підрозділу «Стугна» ГУР
- З початку року 163 учасники бойових дій скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості
- «За розвиток Закарпаття»: Генконсула Румунії в Солотвині нагородили спільною відзнакою ОВА та облради
- Група компаній Tolk, до якої входить і енергопостачальник "Закарпаттяенергозбут", відзначила 5-річчя
- Роботодавці тепер можуть звіряти та оновлювати військово-облікові дані працівників онлайн через портал Дія
- 1679 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- Від Закарпаття до Великої Британії: як допомагають дітям українських Захисників повертатися до нормального життя
- В Ужгороді триває будівництво реабілітаційного центру «4.5.0. Recovery Center»: Віктор Микита показав, як просуваються роботи
- Сату-Маре долучається до Карпатської ініціативи
- Карпатська ініціатива розширюється: Закарпаття домовляється про співпрацю з регіонами Румунії
- Як діяти у разі надзвичайної ситуації: на Закарпатті провели практичні навчання служб
До цієї новини немає коментарів