Прикордонник із рятувальниками знайшли двох чоловіків, які заблукали у Карпатах

На Закарпатті прикордонники відділення «Богдан» Мукачівського загону спільно з рятувальниками ДСНС знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах.
28-річний житель Шепетівки (Хмельницька область) та 30-річний мешканець села Новоселівка (Запорізька область) зізналися, що мали намір незаконно перетнути українсько-румунський кордон. Щоб уникнути перевірок на контрольних постах, вони розпочали свій «маршрут» із села Ворохта.
Протягом восьми діб чоловіки блукали Карпатами, поки не потрапили у снігову бурю. Усвідомивши, що далі рухатися не зможуть, звернулися по допомогу.
До пошуків оперативно залучили оператора БПЛА. Завдяки дрону, за 15 км від кордону вдалося виявити намет із заблукалими. Обох доставили до лікарні, де їм діагностували обмороження першого ступеня.

Пошукова операція, що розпочалася вчора пізно ввечері, завершилася сьогодні о 4:30 ранку. Складні погодні умови — глибокий сніг, погана видимість, мороз і вітер — значно ускладнювали роботу рятувальників та прикордонників.
Прикордонники вкотре нагадують: погодні умови в горах нині вкрай небезпечні. Сильний вітер, туман, мороз і активність диких звірів створюють реальну загрозу для життя. Спроби незаконного перетину кордону в таких умовах — не лише порушення закону, а й смертельний ризик.
До теми
- Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
- Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка
- Закарпатські рятувальники відшукали туристку, яка заблукала біля гори Петрос
- В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- На Закарпатті рятувальники двічі вирушали на пошуки заблукалих людей
- Коли кожна секунда вирішує життя: в Ужгороді рятувальники відпрацьовували дії під час ДТП
- Гірські рятувальники надали допомогу потерпілому в горах на Рахівщині
- На Рахівщині водій, не впоравшись із керуванням, зіткнувся з електричним стовпом та перекинувся
- Рятувальники Іршави визволили 12-річного хлопчика з металевої пастки на дитячому майданчику
- Закарпаття знову стало прихистком для родин з дітьми, що рятуються від війни
- Трагедія на Іршавщині: під час пожежі загинув 62-річний чоловік
- Понад 2 тисячі пожеж ліквідували закарпатські рятувальники з початку цього року
- Ще чотири родини із Дніпропетровщини знайшли прихисток на Закарпатті
- Рятувальники допомогли харків'янину, який заблукав у районі Говерли
- Гірські рятувальники знайшли грибарів, які заблукали на Мукачівщині
- У Мукачеві через отруєння чадним газом померли чоловік та жінка
- Кінологи Мукачівського прикордонного загону зустрілися із вихованцями спеціальної школи для дітей з вадами зору
- Гірські рятувальники допомогли українці та громадянину США, які заблукали в Карпатах
- Закарпатські рятувальники понад дві години боролися з пожежею у квартирному житловому будинку
- Судитимуть службовця ДСНС, через зловживання якого з бюджету переплачено майже 1 млн грн

До цієї новини немає коментарів