3479 водіїв оштрафували через несплату за паркування в Ужгороді

За перший квартал 2025 року працівники Управління муніципальної варти Ужгородської міської ради винесли 3479 повідомлень за несплату послуг із користування платними паркувальними майданчиками в Ужгороді на суму 1 740 000 гривень.
Нагадуємо: для якісної роботи системи платного паркування працівники управління муніципальної варти щодня перевіряють своєчасність та повноту оплати коштів за користування платними майданчиками для паркування транспортних засобів.
У випадку виявлення порушень (несплати за паркування) водії притягуються до адміністративної відповідальності згідно з ч.1 ст. 152-1 КУпАП.Уникайте штрафів – оплачуйте паркування вчасно!
До теми
- Ще 1,9 млн гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників України
- Ужгородська міська рада та Фундація розвитку бізнесу підписали меморандум про співпрацю задля розвитку підприємництва
- Ужгород та Обуда-Бекашмедьєр підписали Протокол про наміри щодо співпраці
- Денні табори відпочинку для дітей та підлітків працюють у 7 закладах освіти в Ужгороді
- В ужгородському НВК «Гармонія» відкрили сучасну ресурсну кімнату для учнів із особливими освітніми потребами
- В Ужгороді розробляють перший в Україні План шкільної мобільності
- Міська рада Ужгорода погодила розробку проєкту землеустрою для ветеранського простору
- В Ужгороді відкриють новий автобусний маршрут із Горян до УжНУ
- Під час літніх канікул в Ужгороді працюватимуть денні табори відпочинку для дітей та підлітків
- В Ужгородській міськраді обговорили заходи для збереження дорожньої інфраструктури: акцент – на дотриманні габаритно-вагових норм
- На Закарпатті стала доступною послуга соціального таксі для людей з інвалідністю і маломобільних громадян
- Закарпатські податківці оштрафували на 1 млн грн заклади громадського харчування та ресторани
- Ужгород та Бахмут підписали Декларацію солідарності
- В Ужгороді відкрили регіональне представництво координаційного штабу щодо військовополонених
- В Ужгороді у ветеранському просторі «Вдома» надаватимуть послуги фахівці ЦНАПу міськради
- В Ужгороді обдарована молодь може отримати 10 000 гривень премії міського голови
- Чергове засідання виконкому Ужгородської міськради: чого стосувалися понад 2 десятки прийнятих рішень?
- В Ужгороді надаватимуть послугу "Соціальне таксі"
- Автобус Ужгород – Братислава: прямий маршрут до столиці Словаччини
- В Ужгороді діятиме тимчасова заборона на встановлення шлагбаумів на землях комунальної власності та ОСББ
До цієї новини немає коментарів