У Тячеві поліцейські охорони затримали водійку з кастетом

Про це інформує Управління поліції охорони в Закарпатській області.
На вихідних, під час несення служби спільно з працівниками ДПС України в ході відпрацювання відрізку дороги Н-09 на контрольному пості «Тячів» було зупинено автомобіль «Форд Фокус», іноземної реєстрації з 28-річною водійкою, мешканкою с.Лази, Тячівського району. Під час візуального огляду даного автомобіля у пасажирських дверях було виявлено металевий предмет з виду схожий на кастет.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу та забезпечено охорону місця.
Вищезгаданий металевий предмет було упаковано в спецпакет та направлено на дослідження до Закарпатського НДЕКЦ МВС України.
Попередня кваліфікація злочину — ст.263 КК України.

До теми
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Верховний Суд залишив у силі вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- На Закарпатті відбувся тренінг для лікарів з імунопрофілактики новонароджених
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон
- ДСНС попереджає: спалювання сухої трави обійдеться порушникам мінімум у 3060 гривень
- Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї: підозрюваного затримали під час продажу автомата Калашникова
- Трагічна пожежа на Тячівщині: не врятувалася 92-річна жінка
- У Нижньоворітській громаді завершили монтаж першої на Закарпатті вітроелектростанції
- Розтрата майже мільйона на ремонті дитсадка на Тячівщині – справа в суді
- У горах поблизу українсько-словацького кордону затримали групу порушників
- Військовослужбовці Чопського загону затримали п’ятьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон
- Тримання під вартою або понад 10 млн грн застави: суд обрав запобіжний мукачівцю, який зберігав арсенал зброї
- Спецоперація поліції: у Мукачеві правоохоронці вилучили арсенал вогнепальної зброї та боєприпасів

До цієї новини немає коментарів