Понад 4,5 тисячі закарпатців захворіли минулого тижня на ГРВІ

Найвищі показники захворюваності протягом звітного періоду зареєстровані в Ужгородському та Берегівському районах.
Серед хворих з ГРВІ підтверджено 15 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19, що становить 0,3%, з них 6 дітей та 9 випадків серед дорослих. Кількість хворих збільшилася в 2,1 рази у порівнянні з попереднім тижнем (15 проти 7 випадків).
Госпіталізовано з приводу ГРВІ 152 пацієнти, з них із діагнозом COVID-19 – 14. Випадки госпіталізації з приводу COVID-19 зареєстровано як серед дитячого так і серед дорослого населення. Найбільше звернень з приводу ГРВІ – серед дітей віком 0- 4 років (43 із 152 хворих), 5-14 років (41 із 152 хворих) та віковій групі 30-64 років (33 із 152 хворих).
До теми
- Stratus і Nimbus: що відомо про нові штами COVID-19 в Україні
- Закарпаття: за останній тиждень підтверджено три десятки випадків COVID-19
- Мистецька резиденція неподалік Ужгорода має шанс стати центром культурного життя Закарпаття
- Тея, Муначімсо Айві, Раліна, Деян, Теодор, Іслам - серед імен, які закарпатці давали своїм дітям цьогоріч
- «Бограч-index» – липень 2025: за місяць продукти змінилися на +1,8 %
- "Моя мрія отримати якісний протез здійснилася": історія закарпатського ветерана Йосипа Лакатоша
- “Закарпаття: у кадрі та серці”: стартував фотоконкурс про красу й унікальність регіону
- «Традиції, що єднають» – унікальну рубрику започаткували дві громади - Закарпаття та Донеччини
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті зросла захворюваність на ГРВІ
До цієї новини немає коментарів