Волонтери з різних куточків України зберуться на весняне прибирання у Карпатах

22-23 березня на Закарпатті відбудеться вже 25-й екопікнік від ініціативи CHYSTO.DE. Цього разу протягом 2025 року буде всього два екопікніки, тому команда закликає не зволікати, а реєструватися на березневе прибирання на території заказника «Берег Закарпатського Моря».
За інформацією організаторів, у програму 25-го екопікніка, окрім власне прибирання і сортування відходів, планується дослідження природи заказника, екоігри та подарунки для діток, веснянки та гаївки у виконанні вихованців Центру культури Колочавської ОТГ, традиційні пригощання від ресторану «Порядний Ґазда», а також прогулянка в гори «Ближче до Сонця»
Реєстрація та усі деталі тут.
Більше про ініціативу CHYSTO.DE, її засновників та всю команду читайте тут. 8 причин поїхати на екопікнік із Chysto.de – тут.
До теми
- «Разом заради повернення»: в Ужгороді відкрили виставку про звільнених із полону українців
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- В Ужгороді триває фінал Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2026»
- Через негоду на Закарпатті без світла залишились 33 населені пункти
- В Ужгороді провели День спільнодії «Ти як? Формула стійкості вступників», присвячений підтримці школярів під час підготовки до НМТ
- На Закарпатті засідала рада Української корпорації з виноградарства і виноробної промисловості
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри "Платформа твоїх можливостей-2026"
- В Ужгороді – фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
- Напередодні Дня прикордонника України вітали з професійним святом особовий склад 27 прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі
- День здоров’я в центрі Ужгорода: що перевіряли і скільки людей звернулися
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- В Ужгороді відзначили переможців освітньо-туристичного конкурсу «Скарби Срібної землі»

До цієї новини немає коментарів