В Ужгороді презентують книжку про "апостола Закарпаття" о. Павла (Петра) Мадяра
18 березня, о 17:00, у Ужгородській богословській академії ім. Блаженного Теодора Ромжі відбудеться презентація книги д-ра Володимира Мороза "Апостол Закарпаття" про о. Павла (Петра) Мадяра ЧСВВ, якого називали апостолом Закарпаття. Про це повідомила пресслужба Мукачівської греко-католицької єпархії.
Видання присвячене осмисленню життя і спадщини єромонаха-василіянина Павла (Петра) Мадяра – одного з чільних і ключових діячів Провінції святого Миколая Василіянського Чину святого Йосафата в період вимушеного підпілля Греко-Католицької Церкви і гонінь проти неї, влаштованих комуністичним режимом.
У рамках заходу автор поділиться цікавими фактами з дослідження, а також відбудеться обговорення спадщини о. Павла Мадяра ЧСВВ.
На презентації можна буде поспілкуватися з автором та дізнатися більше про історію та духовну спадщину Закарпаття.
До теми
- Поліція розслідує факт поширення відео порнографічного характеру: у справі фігурує неповнолітня
- «Тариф» за проїзд у прикордонну зону: на Закарпатті підозрюють прикордонників
- Вогнеборці ліквідували пожежу на території одного з курортів на Хустщині
- На Закарпатті попереджають про ризик зараження бореліозом та кліщовим енцефалітом
- В Ужгороді відбувся вечір пам'яті полеглого Героя-прикордонника Віктора Синька
- На Ужгородщині судитимуть голову сільради за обвинуваченням у заволодінні землею та легалізації доходів, здобутих злочинним шляхом
- На Закарпатті, зокрема і в Ужгороді, сьогодні вночі та 1 травня вранці прогнозують сильні заморозки
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- Керував у стані наркотичного сп'яніння: патрульні притягнули до відповідальності порушника в Ужгороді
- 947 загорянь сухої рослинності та 9 пожеж на полігонах твердих побутових відходів — така статистика на Закарпатті від початку року
- Потяг "Сакура" привіз до Ужгорода 150 активних підлітків з усієї України
- На Закарпатті поліцейські відкрили вогонь по колесах вантажівки задля примусової зупинки
- На Закарпатті поліція заблокувала діяльність наркоугруповання зі щомісячним прибутком орієнтовно 1 млн грн
- На Закарпатті до кінця тижня оголошено надзвичайну пожежну небезпеку
- В Ужгороді – фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
- В Ужгороді почали працювати над оновленням Статуту громади: чому це важливо
- Закарпатський центр нацспротиву прийняв делегацію Литви
- До Дня прикордонника: працівники обласної прокуратури передали військовим сучасні дрони
- У Берегові поліція затримала зловмисницю, яка поранила місцеву жительку
- В Ужгород прибув новий флагманський потяг «Sakura Train»

До цієї новини немає коментарів