Бюро економічної безпеки на Закарпатті припинило незаконне розповсюдження сигарет

В ході досудового розслідування детективи БЕБ встановили, що місцевий житель не був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності та не мав ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Однак він придбав через мережу інтернет тютюнові вироби відомої торгової марки для подальшого продажу.
Детективи БЕБ провели обшуки та вилучили транспортний засіб та 8 тис. пачок сигарет без марок акцизного податку України.
Фігуранту було повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (зберігання, транспортування з метою збуту, збут незаконно виготовлених підакцизних товарів). Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.
Процесуальне керівництво здіи?снювали прокурори Закарпатськоі? обласноі? прокуратури.
До теми
- Ужгородський скансен запрошує на ювілейну виставку робіт відомої української керамістки Віри Томашевської «50 років творчості»
- Родина із Дніпропетровщини отримала новий дім на Закарпатті
- Пожежа на Мукачівщині: згорів причіп із деревним вугіллям
- Нетверезий водій у Мукачеві вчинив ДТП: драгер показав 2.92 проміле
- Допустив зіткнення з авто, скоїв наїзд на пішохода та втік: поліція Ужгорода затримала нетверезого водія
- На Закарпатті з початку року сталося 1230 пожеж
- У Мукачеві патрульні оштрафували водія-порушника на понад 75 тис. грн
- Голова Закарпатської ОВА відвідав 414 окрему бригаду безпілотних систем, відому всім як «Птахи Мадяра»
- На Закарпатті поліція затримала двох підозрюваних у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень потерпілим
- У каплиці Ужгородського замку презентували 3D-проєкт Горянської ротонди
- Закарпатські медики вдосконалили знання у сфері імунопрофілактики
- Зіткнення автівки з потягом на Ужгородщині: подробиці та фото від рятувальників
- Хотів завезти в Україну «чужі» 40 тисяч доларів без декларування
- Групу «туристів» зняли з високогірного маршруту прикордонники на Закарпатті
- Майже 9 тисяч водіїв цьогоріч порушили швидкісний режим на Закарпатті
- Закарпатські митники упередили ввезення зі Словаччини партію незадекларованих підакцизних товарів для вейпінгу
- Поліцейські Виноградова розслідують смертельну аварію у селі Онок
- Туристка заблукала у горах на Рахівщині - на допомогу прийшли дснсники
- У переддень Великодня на Сході України закарпатські поліцейські отримали відзнаки за свою службу в зоні бойових дій
- Закарпатець Олексій Чорпіта звільнений з російського полону
До цієї новини немає коментарів