На Рахівщині поліція затримала зловмисника, який на автівці «швидкої» перевозив чоловіків для переправлення через кордон

Під час несення служби на блокпосту, встановленому на в’їзді до області, за попередньо отриманою оперативною інформацією співробітники Рахівського районного відділу поліції викрили 31-річного львів’янина, який намагався перевезти до прикордонної зони двох військовозобов’язаних чоловіків.
Для цього фігурант переобладнав автівку «Renault Trafic» під карету швидкої медичної допомоги, а клієнтів замаскував – одного перевдягнув у форму фельдшера, а інший вдавав хворого. Сам зловмисник був у ролі водія.
Таким чином вони мали дістатися прикордонної зони і в подальшому фігурант мав незаконно переправити чоловіків до сусідньої Румунії.
З місця події правоохоронці вилучили переобладнане зловмисником авто, грошові кошти та мобільні телефони.
Організатора схеми слідчі затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Його дії в поліції кваліфікували за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. За скоєне фігуранту загрожує до 9 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Заходи з викриття співробітники поліції здійснювали у співпраці з Державною прикордонною службою України.
До теми
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один канал незаконної втечі ухилянтів до ЄС
- Прикордонники викрили спробу організації незаконного перетину державного кордону в Закарпатській області
- На Закарпатті розпочали регулярний моніторинг якості повітря: перші результати
- На кордоні з Угорщиною в автомобілі літнього українця знайшли стародруки та рукописи
- Підпал храму у селі Паладь-Комарівці: поліція Ужгородщини та СБУ затримали підозрюваного
- СБУ повідомила заочні підозри ще двом колаборантам з окупаційної «податкової служби» у Херсоні
- На Закарпатті викрито майстра лісу, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,2 мільйона гривень
- БЕБ на Закарпатті забезпечило відшкодування підприємцем понад 4 млн грн несплачених податків
- На Закарпатті стартував міжнародний проєкт STEP, що відроджує авіаційні традиції області
- Хірурги Закарпатського кардіоцентру врятували пацієнта з ножовим пораненням у серце: рахунок ішов на хвилини
- Поліція Ужгородщини з’ясовує обставини підпалу храму в селі Паладь-Комарівці
- Закарпатців та гостей краю запрошують на ECO FILM FESTIVAL
- Незаконний «трансфер» до Закарпаття на швидкій і переправка поза пунктом пропуску: прокуратура повідомила підозру 3 фігурантам
- Понад 1000 водіїв оштрафували лише протягом одного тижня на Закарпатті за порушення швидкісного режиму
- В Ужгороді відзначили найпрофесійніших закарпатських бухгалтерів та аудиторів
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт стосовно екскерівниці Держгеокадастру
- Поліція охорони затримала ужгородця, який побив 61-річну жінку на території навчального закладу
- У Закарпатському обласному художньому музеї вручили дипломи випускникам Академії мистецтв
- У Чопському прикордонному загоні - новий керівник
- Результати поліцейської перевірки: факт жорстокого поводження з тваринами на території Закарпаття не підтвердився
До цієї новини немає коментарів