"Коли не стукають у двері": в Ужгороді презентували книгу про російську окупацію

Книгу "Коли не стукають у двері: 25 історій про російську окупацію" презентували 6 березня у Закарпатській науковій бібліотеці ім. Потушняка. Її видали представники ГО "Східноукраїнський центр громадських ініціатив".
Упорядкував книгу керівник громадської організації Володимир Щербаченко. За його словами, у книзі зібрані розповіді людей про життя в окупації впродовж 2014-2022 років.
"Організація з 2014-го року займається документуванням злочинів, пов’язаних з війною. Зробили такий заклик до людей, хто готовий, хто хоче описати свій досвід. Над книжкою ми працювали півтора року. Видали книгу за кошти німецького уряду і з допомогою нашої партнерської організації "Kurve Wustrow", — розповів Суспільному Володимир Щербаченко.
До теми
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Черговий вантаж підтримки для захисників: Ужгород доправив захисникам 33-ї бригади нову партію необхідного спорядження
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді попрощалися із 40-річним командиром мінометного взводу Володимиром Бирою
- "Закарпатський бетлегем" - всіх охочих запрошують на веселу коляду в Ужгородський замок
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- В Ужгороді попрощалися із 27-річним захисником, головним сержантом Державної прикордонної служби України Дмитром Павличем
- «Я люблю українську» – в Ужгороді відбувся фінал мовознавчої гри серед школярів
- Завтра, 12 грудня, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Володимира Биру
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Новий календар «Ужгород 2026»: найкращі фото міста у кожній сторінці
- “Я народився в Херсоні, тому пішов захищати свій дім, свою землю… В Ужгороді попрощалися із 24-річним полеглим Героєм
- Арттерапевтичний захід "Flowers therapy" для дружин і матерів військових провели в Ужгороді
- В Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні відбулася зустріч із благодійниками з Німеччини
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- "Пробіжи — Допоможи": в Ужгороді зібрали понад 70 тисяч гривень 3-річній ужгородці, яка хворіє на ДЦП
- В Ужгородському замку відкрили сучасний інформаційний інфобокс, присвячений унікальній пам’ятці — церкві Святого Юрія
- Свято Миколая у «Дорозі життя»: концерт, усмішки та турбота
- В Ужгороді відкрили головну ялинку міста

До цієї новини немає коментарів