У Мукачеві поліція затримала пацієнта лікарні, який ножем ударив медсестру

Напередодні о 13-ій годині поліцейські Мукачева отримали повідомлення про те, що у місцевій лікарні пацієнт наніс тілесні ушкодження медпрацівниці.
На місце події негайно виїхали спіробітники Мукачівського районного управління поліції та наряд поліції охорони. Вони затримали агресивного нападника й встановили обставини події.

Відомо, що 31-річний чоловік, якого три дні тому було доставлено до реанімаційного відділення, накинувся на медсестру з ножем через переведення його до іншого відділення.
Наразі 21-річній потерпілій надають необхідну допомогу, у неї діагностовано колото-різану рану шиї.
Слідчі Мукачівського районного управління поліції кваліфікували подію за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, йдеться про замах на умисне вбивство.
До теми
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- В українця, що повертався зі Словаччини, прикордонники знайшли наркотичну речовину
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- Поліція Закарпаття звертає увагу батьків на небезпечні розваги підлітків
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП за участі нетверезого водія у Тячеві
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- «Біблія – найвідоміша книга світу»: виставка в Ужгородському замку
- Звернення 14-річної дівчинки про допомогу: представник Омбудсмана перевірив умови проживання родини на Великоберезнянщині
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП за участі неповнолітніх: в аварії загинула 15-річна дівчина
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Офіцер 128-ї Закарпатської бригади отримав високу державну нагороду з рук Президента України

До цієї новини немає коментарів