На Закарпатті СБУ блокувала черговий канал втечі ухилянтів за кордон

За наявними даними, до протиправної діяльності причетні шестеро місцевих мешканців, які працюють таксистами та кур’єрами сервісних служб.
Встановлено, що ділки підшукували охочих уникнути мобілізації «клієнтів» через Telegram та Viber групи.
Фігуранти пропонували свої послуги з незаконного трансферу до сусідніх країн ЄС за криптовалюту в еквіваленті 9 тисяч доларів США з одного ухилянта.
Відомо, що ділки забезпечували «клієнтам» поетапнии? супровід до регіону, тимчасове поселення у заздалегідь орендованих помешканнях та перевезення до лінії державного кордону.
Ділки проводили детальний інструктаж з «непомітного» перетину. Розрахунок з організаторами проводився після втечі на криптомаганці.
Правоохоронці провели обшуки за місцями проживання ділків, під час яких вилучили у фігурантів готівку, мобільні телефони з переписками та інші докази протиправної діяльності.
Організатору схеми повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику загрожує до 9 років тюрми.
Тривають заходи із притягнення до відповідальності інших причетних до злочину осіб.
Комплексні заходи проводили оперативники СБУ в Закарпатській області спільно з оперативно-розшуковим відділом 27 прикордонного загону, слідчими Мукачівського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Закарпатській області за процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури.
До теми
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
- На Виноградівщині взято під варту підозрюваного у спробі зґвалтування
- Фальшивий паспорт Саудівської Аравії та 100 тис. грн хабаря не врятували порушника
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Закарпатець намагався провезти Wi-Fi роутери на пів мільйона без декларування
- Протидія митним правопорушенням: понад 600 фактів задокументували закарпатські митники на кордоні з Євросоюзом
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру керівнику підприємства за спробу контрабанди лісоматеріалів
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- На Закарпатті відзначили 100-річчя відомого краєзнавця Юрія Качія
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді
- Ужгородець помер від коронавірусу – це перший летальний випадок у цьому році
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Укртрансбезпека оштрафувала закарпатського перевізника на 17 тис. грн
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- На Закарпатті 18 дітей з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- У Хусті депутат налагодив незаконну торгівлю безакцизними електронними сигаретами — прокурор повідомив йому про підозру
До цієї новини немає коментарів