Як повернутися до війська після СЗЧ?

Для військових, які вперше самовільно залишили частину, діють різні алгоритми поновлення на службі – все залежить від дати СЗЧ.
Уникнути кримінальної відповідальності та поновитися за спрощеною процедурою до 1 березня 2025 року можуть ті, хто здійснив СЗЧ до 29 листопада 2024 року.
Якщо це сталося після 29 листопада 2024 року – діє загальна процедура.
Докладніше в інфографіці нижче та на сайті «Турбота про військовослужбовця» в розділі «Повернення після СЗЧ». (https://turbota.mil.gov.ua/povernennya-pislya-szch)
.jpg)
До теми
- Сьогодні на Закарпатті відзначають 107-му річницю створення Чехословацької Республіки
- Закарпатські експортери можуть скористатися державними програмами підтримки від Експортно-кредитного агентства
- Реформа шкільного харчування, інклюзія та спорт: на Закарпатті визначили пріоритети освітньої сфери
- 321 учасник бойових дій отримав послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Закарпаття – у п’ятірці лідерів серед регіонів, які використовують в освітньому процесі застосунок "Мрія"
- Закарпатська служба зайнятості пропонує понад 1500 вакансій із середньою зарплатою 13,5 тис. грн
- Ужгород, Мукачево, Рахів - райони, де зафіксовано найбільше хворих на ГРВІ та ковід
- Закарпаття має потенціал для розширення мережі центрів ментального здоров’я
- Закарпаття розширює безбар’єрний простір: громади, бізнес і заклади культури об’єднують зусилля
- У застосунку Резерв+ з’явився сервіс онлайн-відстрочки для батьків дітей з інвалідністю
- До кінця року планується запуск руху для пішохідного й велосипедного переходу на ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
- 1899 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Держава дбає про своїх Захисників: як ветерани можуть отримати житло, компенсацію чи пільгову іпотеку
- Укладення договору в електронній формі: порядок та особливості
- На Берегівщині прокуратура у суді вимагає узаконити 44,5 га самосійних лісів
- Підтримка ветеранів — пріоритет для Закарпаття: передбачено понад 155 млн грн
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 130 роботодавців області
- Фахівці ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області надали цьогоріч вже понад 47 тисяч адмінпослуг у сфері земельних відносин
- Закарпаття представлене на Європейському тижні регіонів і міст: обговорюють шляхи посилення євроінтеграції громад
- На Закарпатті прокуратура вимагає в суді зобов’язати ДП «Ліси України» встановити охоронний статус для 527 га пралісів

До цієї новини немає коментарів