На Закарпатті за матеріалами поліції судитимуть зловмисників, які незаконно приватизували землі рекреаційного призначення на полонині Драгобрат

У ході досудового розслідування слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, за оперативного супроводу співробітників Управління карного розшуку ГУНП в Закарпатській області, встановили, що до схеми причетні четверо жителів Дніпропетровської області. За вказівкою основного організатора, спільники виготовили підроблені державні акти і в подальшому один із фігурантів отримував майнові права на земельні ділянки.
Далі ділянкам присвоювали кадастрові номери, реєстрували їх, і в подальшому організатор оформляв купівлю землі у курортній зоні за вартістю, значно нижчою ніж ринкова.
Своїми діями зловмисники заподіяли Ясінянській територіальній громаді матеріальної шкоди на загальну суму 8,5 мільйонів гривень.
Наразі у справі слідчі зібрали достатню доказову базу та скерували матеріали для судового розгляду. Група осіб обвинувачується у вчиненні злочинів за ч. 4 ст. 190 та ч. 3, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України, тобто придбання права на майно шляхом обману (шахрайстві), за попередньою змовою групою осіб, у особливо великих розмірах та організації підроблення офіційного документа, вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб й організації використання завідомо підробленого документа.
Їм загрожує до 12 років ув`язнення.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Закарпатець намагався підкупити прикордонника
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Стародруки з ознаками історичної цінності вилучили у пасажирки потяга «Чоп–Прага»
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Ужгородські рятувальники провели профілактичний рейд в обласному центрі для упередження пожеж у природних екосистемах
- ГО «Екосфера» провела виїзну екскурсію для школярів на водно-болотне угіддя «Форнош»
- В Ужгороді провели День спільнодії «Ти як? Формула стійкості вступників», присвячений підтримці школярів під час підготовки до НМТ
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- В Ужгороді відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- Прикордонники знайшли у машиніста потягу сигарети, які той перевозив до Угорщини потай від контролю
- Спроба нападу на РТЦК та СП у Міжгір’ї: офіційний коментар
- У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
- Культова студія «Бліц» готує хореографічну подію року – перформанс «Вибір»
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- За матеріалами ДБР митник із Закарпаття отримав 2 роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень

До цієї новини немає коментарів