На митному посту «Астей» митники виявили в автомобілі тайник із прихованими 30 тисячами євро

Напередодні на митному посту «Астей», що на кордоні з Угорщиною, закарпатські митники виявили в автомобілі тайник із прихованою готівкою валюти у розмірі 30 тисяч євро.
За кермом транспортного засобу марки «Renault» перебувала 29 річна уродженка Донецької області, яка прямувала в особистих справах до Євросоюзу.
Під час проходження митного контролю у спрощеній смузі «зелений коридор» інспектори-пошуківці звернули увагу знервовану поведінку жінки, яка невпевнено відповідала на питання щодо дотримання митного законодавства та переміщення прихованих предметів.
Невдовзі митники натрапили у транспортному засобі на спеціально виготовлений тайник, в якому громадянка переміщувала приховану іноземну валюту у розмірі 30 тисяч євро.
Іноземна готівка була заздалегідь прихована у днищі транспортного засобу в середині виготовленого сховища. Наразі перевірка транспортного засобу ще триває на предмет можливих інших тайників.
Після завершення повного огляду автомобіля митники складатимуть протокол про порушення митних правил за ч.1. статті 483 Митного кодексу України та вилучатимуть і приховану валюту разом з транспортним засобом, який використовувався для незаконного переміщення готівкових коштів за кордон.
До теми
- У селі на Ужгородщині фіксують випадки захворювання на гепатит А
- Від крадіжок до торгівлі метамфетаміном: у Мукачеві наркоторгівця засуджено до 6 років ув’язнення
- Жителя Чернігівщини затримали за спробу незаконного переправлення через кордон двох осіб
- В Ужгороді відбулася зустріч із ветераном Збройних Сил України Андрієм Фроловим
- Гірські рятувальники надали допомогу двом заблукалим одеситкам
- На Берегівщині поліція затримала зловмисника, який намагався вбити сусіда сокирою
- На Закарпатті з початку року потонуло 10 людей: ДСНС назвала єдині два безпечні місця для купання в області
- За минулий місяць поліцейські Закарпатської області розшукали 35 водіїв, які залишили місце ДТП
- За матеріалами поліції Хустщини до 7 років ув'язнення засуджено грабіжників, які напали на пенсіонерку
- На Закарпатті надзвичайники розчищали автошляхи від повалених негодою дерев
- На Закарпаття з Німеччини екстрадовано організатора масштабного наркобізнесу
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв





До цієї новини немає коментарів