На Закарпатті затримали організатора каналу переправлення чоловіків через кордон, який поліцейські заблокували минулоріч

У лютому 2024 року правоохоронці затримали трьох виконавців злочину та заблокували функціонування каналу, який діяв у межах Рахівського району. Продовживши розслідування цієї справи вдалося вийти на основного організатора – 38-річного жителя села Лази Тячівського району.
Саме він давав вказівки трьом своїм спільникам та підшукував надійних клієнтів.
За місцем його проживання поліцейські провели санкціоновані судом обшуки, у ході яких вилучили ряд речових доказів, що підтверджують його причетність до організації незаконної схеми.
В результаті слідчі, Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Також йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі понад 242 тисячі гривень.
До теми
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір





До цієї новини немає коментарів