Злочинна група із Закарпаття опинилася на лаві підсудних за переправлення ухилянтів до Румунії

Розслідуванням встановлено, що переправники забезпечували охочим уникнути мобілізації військовозобов’язаним перехід через кордон так званим «зеленим коридором».
Їх збирали в обумовленому місці та поселяли неподалік кордону. Потім особи, які орієнтувалися на місцевості, проводили їх лісом повз пункти пропуску. Звідти чоловіки пішки йшли до Румунії.
Вартість такої послуги становила 8 тисяч доларів США з одного «клієнта».
Під час обшуків в обвинувачених вилучили понад 16 тисяч доларів, 500 євро та 30 тисяч гривень готівки,? gps-прилад та інші речові докази. Останніх затримали та обрали запобіжні заходи. За вчинене їм загрожує до 9 років позбавлення волі.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції у Закарпатській області за матеріалами обласного управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України та оперативно-розшукового відділу 94 прикордонного загону.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
До теми
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу правопорушників
- Поліцейські Берегова затримали неповнолітнього рецидивіста, який вийшов із зали суду та вчинив черговий злочин
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинув чоловік, ще один - поранений: деталі від поліції
- Прикував дружину ланцюгом та утримував в неволі понад 10 днів: поліція Іршави повідомила про підозру зловмиснику
- На Закарпатті за незаконний видобуток мінеральних вод зі збитками понад 644 млн грн судитимуть директора санаторію та його заступника
- Нацгвардійці й «Авіатор» подарували концерт студентам Академії культури і мистецтв, військовим і переселенцям в Ужгороді
- Скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Мукачівщини, який підозрюється в умисному вбивстві неповнолітнього
- Прикордонники знову виявили потопельника у Тисі: це вже 46-й випадок
- В Ужгороді та Мукачеві відновив роботу велопатруль
- Поліція Міжгір’я розслідує смертельну аварію у селі Сойми – загинув велосипедист
- В Ужгороді поліція затримала зловмисницю за фейкове замінування торговельного центру
- СБУ ліквідувала канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон на Закарпатті
- Через спробу контрабанди цигарок закарпатець позбувся BMW X5
- Поліція Закарпаття затримала зловмисника, причетного до організації та утримання масштабної нарколабораторії на Мукачівщині
- 15 000 доларів за незаконне переправлення чоловіків через кордон - судитимуть двох закарпатців
- В Ужгороді патрульні притягнули до відповідальності водія, позбавленого права керування
- Нетверезе кермування: 280 водіїв Закарпаття вже заплатили за свою безпечність
- Закарпаття активно працює над розвитком футболу
- В Ужгороді визначили найкращих у країні знавців мов і літератур нацспільнот – словацької, румунської, угорської, чеської
- Поліцейські Хустщини зафіксували факт жорстокого поводження з твариною – встановлюють особу порушника
До цієї новини немає коментарів