У 2024 році на Закарпатті через ЦНАП видано понад 1,9 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області продовжують роботу щодо надання фізичним та юридичним особам витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
Упродовж 2024 року через Центри надання адміністративних послуг видано 1 937 таких документів.
Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Хустському районі (867) Закарпатської області.
Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються в оренду.
Згідно із законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Для зручності громадян передбачено можливість онлайн замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на вебресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру https://e.land.gov.ua
До теми
- Повернення додому: як на Закарпатті об'єднують зусилля заради майбутнього ветеранів
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- У Закарпатській області призначено нового помічника Омбудсмана: акцент – на захист прав ветеранів
- Одноразова грошова допомога при звільненні з лав ЗСУ
- Підтримка адаптивного спорту на Закарпатті: ветеранам передали новий інвентар на понад 4 млн грн
- 255 сертифікованих вчителів і нові виклики: як змінюватиметься освіта на Закарпатті
- 10,7 млн грн на бізнес: на Закарпатті ще 31 підприємець отримав гранти на власну справу
- На Закарпатті близько 100 тисяч людей забезпечили минулого року продуктовими наборами міжнародні партнери
- 8 територіальних громад Закарпаття об'єдналися в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Мараморош»
- Про лікування та реабілітацію звільнених з полону
- 836 клієнти звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Порушення на понад 418 мільйонів гривень у закупівлях виявили у І кварталі аудитори Закарпаття
- Громади Закарпаття можуть отримати до 10 тисяч євро грантової підтримки від Словаччини
- 90% релокованого бізнесу може залишитися на Закарпатті після війни, — ОВА
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня
- Володимир Зеленський в Ужгороді прокоментував, коли розширять список країн для подвійного громадянства
- Закарпаття та Донеччина об’єднують зусилля заради людей та майбутнього
- Юлія Свириденко під час візиту на Закарпаття відвідала завод компанії «Біофарма Плазма
- Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом закарпатцям

До цієї новини немає коментарів