Виноградарі та винороби краю популяризуватимуть закарпатське вино на національному і європейському рівнях

"Підтримувати, популяризувати закарпатське вино не тільки на місцевому й національному, а в перспективі і європейському рівні – таку ціль ставлять перед собою лідери та ідейні натхненники громадської спілки «Виноградарів і виноробів Закарпаття».
Про це, а також про цілі та найближчі плани на майбутнє говорили під час зустрічі із Геннадієм Гутманом, Вікторією Алексович та Віталієм Ковачем, котрий віднедавна обійняв посаду голови спілки.
Торік закарпатське вино отримало географічне зазначення та відповідне свідоцтво державного зразка. Та на цьому робота щодо популяризації локального продукту не зупиняється. Спілка ініціює низку заходів, що сприятиме залученню до організації більше місцевих виноробів, зацікавленню інвесторів, планує проведення майстер-класів, зокрема для ресторанного бізнесу, які дозволять збільшити присутність закарпатських виробників вина у закладах по всій області і за її межами.
Розвиток бренду «Закарпатське вино» - це збереження історичної спадщини та вагомий внесок в імідж регіону як краю виноробів та виноградарів.
Обласна військова адміністрація підтримуватиме ініціативи організації, щоб про вино Закарпаття як якісний конкурентний продукт знали і цінували якомога більше місцевих споживачів та туристів.
До теми
- Карпатська інтеграційна ініціатива: українські регіони об'єднуються для створення нового простору співпраці з країнами ЄС
- Закарпаття долучилося до обговорення ключового законопроєкту про місцеве самоврядування
- ВООЗ та Центр громадського здоров'я МОЗ України на Закарпатті моніторитимуть якість медичної статистики
- Цьогоріч на Закарпатті програмою для розвитку бізнесу «Власна справа» скористалися 168 краян
- В Ужгороді обговорили нові вимоги до працевлаштування людей з інвалідністю, які діятимуть з 2026 року
- У Закарпатському обласному кардіоцентрі встановлюють нове обладнання та модернізують інфраструктуру
- Голова Закарпатської ОВА обговорив із Послом Румунії спільні проєкти розвитку Карпатського регіону
- Голова ОВА Мирослав Білецький закликає закарпатців зважати на сигнали повітряної тривоги у найближчі дні
- Понад 30 мільйонів гривень із обласного бюджету спрямують на підтримку військових і на потреби ветеранів Закарпаття
- Закарпатські експортери можуть скористатися державними програмами підтримки від Експортно-кредитного агентства
- Закарпаття – у п’ятірці лідерів серед регіонів, які використовують в освітньому процесі застосунок "Мрія"
- Закарпаття має потенціал для розширення мережі центрів ментального здоров’я
- Закарпаття розширює безбар’єрний простір: громади, бізнес і заклади культури об’єднують зусилля
- Підтримка ветеранів — пріоритет для Закарпаття: передбачено понад 155 млн грн
- Закарпаття представлене на Європейському тижні регіонів і міст: обговорюють шляхи посилення євроінтеграції громад
- Закарпатським підпрємцям пропонують фінансову підтримку в межах політики «Зроблено в Україні»
- На Закарпатті готуються до відкриття нового пункту пропуску з Румунією: зустріч делегацій відбулася просто на місці будівництва
- Закарпаття розширіює транскордонне партнерство з регіонами Румунії
- На Закарпатті посилюють контроль за нелегальними пасажирськими перевезеннями
- В Ужгороді вже місяць працює Офіс податкових консультантів





До цієї новини немає коментарів