За матеріалами закарпатського управління СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка співпрацювала з ворогом у тимчасово окупованому Мелітополі

За даними слідства, під час окупації міста зрадниця керувала медустановою та допомагала окупантам підтримувати їх незаконну владу. Зокрема, вона підписувала накази та розпорядження, спрямовані на забезпечення функціонування сфери охорони здоров’я на т.зв. «звільнених» територіях.
Також вона прийняла пропозицію окупантів очолити «раду головних лікарів департаменту охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації запорізької області».
Слідству також відомо, що зрадниця взяла участь в онлайн-нараді з президентом рф, під час якої доповідала йому про ситуацію з медустановами в тимчасово окупованому Мелітополі.
На підставі зібраних СБУ доказів суд визнав фігурантку винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України та заочно засудив її до 15 років тюрми.
Вирок суду набрав законної сили.
Строк відбування покарання обчислюватиметься з дати фактичного затримання зрадниці.
Комплексні заходи здійснювали оперативники та слідчі СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
До теми
- Під час діалогу влади з бізнесом обговорять законопроєкт «Про ринок деревини»
- 1687 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Закарпаття та Житомирщина: обмін досвідом у соціальній сфері
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- Вакцинація, амбулаторне лікування та співпраця з громадами: що допомагає і що гальмує боротьбу з туберкульозом та ВІЛ на Закарпатті
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 114 роботодавців області
- На Закарпаття релокують кілька навчальних закладів із Донеччини
- Сьогодні на Закарпатті починають діяти оновлені критерії для надання статусу критичності підприємствам. Яка головна новація?
- 45 заявок надійшло цьогоріч на обласний конкурс стартапів
- За 7 місяців 2025 року Закарпаття спрямувало на закупівлю БПЛА, РЕБів та інших засобів оборони близько 378 млн грн
- Закарпаття отримає від ЄС майже 716 тис. євро гранту для підвищення ефективності надання допомоги в гірських районах
- Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року
- Уряд розширив доступ до безоплатної стоматологічної допомоги для військових-іноземців та осіб, звільнених із полону
- Понад 1200 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- 4 кандидатів успішно пройшли співбесіду на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у межах чергового етапу відбору на Закарпатті
- Мирослав Пацкан: втечі від мобілізації є загрозою довіри до правоохоронної системи регіону
- 539 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- Вакцинація новонароджених, ситуація з туберкульозом і ВІЛ - ключові теми обговорили в ОВА
- У Києві обговорили Національну програму шани Захисників: долучилося й Закарпаття
- На Закарпатті реалізовують проєкт школи без паперів та бюрократії «Мрія»
До цієї новини немає коментарів