28-річний житель Запорізької області хотів використати безпорадний стан власної бабусі як підставу для перетину державного кордону

28-річний житель Запорізької області використав безпорадний стан власної бабусі як підставу для перетину державного кордону в умовах режиму воєнного стану. Чоловік прямував разом з 87-річною родичкою в Угорщину через пункт пропуску «Тиса». Він запевняв, що жінка потребує лікування за кордоном, втім не міг назвати ні лікувальний заклад, куди її везе, ні, власне, хворобу бабусі. На запитання прикордонників він відповів: «Треба спочатку кордон перетнути, а там видно буде».
Чоловік надав на контроль довідку та висновок ЛКК, які викликали у прикордонного наряду сумніви у їх дійсності. У ході поглибленої перевірки правоохоронці встановили, що обидва документи є підробленими.
Спритникові відмовили у пропуску через державний кордон. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Національної поліції. У діях чоловіка вбачають ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Відповідне повідомлення надіслано на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.
До теми
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ

До цієї новини немає коментарів