За матеріалами поліції до 15 років ув’язнення засудили жителя Тячівщини, який систематично ґвалтував своїх неповнолітніх доньок

Суд виніс вирок зловмиснику, який протягом кількох років ґвалтував двох своїх доньок. У ході досудового розслідування поліцейські зібрали доказову базу, на підставі якої злочинця ув’язнено на 15 років
У вересні 2022 року до поліції звернулася 12-річна закарпатка. Дівчинка розповіла поліцейським, що її батько протягом тривалого часу систематично вчиняє дії сексуального характеру відносно неї та її неповнолітньої сестри.
Слідчі та оперативники, які виїхали за місцем проживання потерпілих дітей, провели першочергові заходи, у ході яких їм вдалося отримати докази, що підтверджували покази неповнолітньої заявниці.
Тоді 39-річного підозрюваного поліцейські одразу ж затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому повідомили про підозру ч. 2, 3, 4, 6 ст. 152 Кримінального кодексу України. Після проведення усіх необхідних слідчих дій та експертних досліджень слідчі скерували обвинувальний акт разом з матеріалами справи для судового розгляду.
На підставі зібраної поліцейськими доказової бази, Тячівський районний суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання — 15 років позбавлення волі. Окрім цього, засуджений має сплатити по 1 мільйону гривень моральної шкоди кожній із потерпілих.
До теми
- У грудні закарпатські патрульні винесли 89 постанов за їзду без пристебнутого ременя безпеки
- Понад 400 виїздів: як минула новорічна ніч у медиків екстреної допомоги на Закарпатті
- В Ужгороді стартувала виставка професійних художників Закарпаття
- Ужгородський скансен завершив рік різдвяною майстернею з виготовлення янголиків
- Поліцейські Закарпаття затримали підозрюваного у розбещенні малолітньої дівчинки
- Сьогодні 9 громад Закарпаття отримали ключі від нових шкільних автобусів
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової
- У пункті пропуску «Тиса» прикордонники знайшли у сховку легковика безакцизні сигарети
- Майже 400 тисяч гривень збитків: у Виноградові прокуратура викрила завищення ціни під час закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
- Франківець намагався виїхати за сфальшованими документами
- На Берегівщині 8 людей отруїлися чадним газом
- Президент присвоїв 534 окремому інженерно-саперному батальйону 128-ї бригади почесне найменування «Тиса»
- Студентки УжНУ – переможниці Національного дебатного турніру з політичних реформ
- На Мукачівщині сталося загорання магістральної газової труби
- В Ужгороді затримали водія з ознаками сп’яніння, який вчинив ДТП та залишив місце події
- 21 тис. дол. США за «зелений коридор» до Румунії: на Хустщині судитимуть переправника військовозобов’язаних
- На Абранському перевалі внаслідок ДТП загинула людина, ще двоє травмовані
- Прикордонники Чопського загону зупинили за кількасот метрів від держрубежу невідомого, що прямував до Словаччини
- Рятувальники Закарпаття продовжують допомагати вимушено переміщеним особам
- Майже пів мільйона гривень на додаткові надбавки колезі – у Хусті прокуратура повідомила про підозру колишній головній бухгалтерці міської ради

До цієї новини немає коментарів