На Рахівщині авто злетіло в річку: поліція встановлює обставини ДТП, внаслідок якої загинула жінка

Вранці 6 січня до поліції надійшло повідомлення про те, що у Рахівському районі між населеними пунктами Ясіня та Кваси автомобіль злетів у річку та перекинувся.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Рахівського районного відділу поліції. Поліцейські провели першочергові слідчі дії та з’ясували, що аварія трапилася близько 7:20 ранку. Відомо, що 40-річний житель села Богдан, керуючи автомобілем «Volkswagen Touran» рухався трасою Мукачево-Рогатин-Львів. Проїжджаючи засніженою дорогою на заокругленій ділянці автошляху чоловік не впорався із керуванням, виїхав за межі проїжджої частини, зіткнувся з відбійником, а опісля – автомобіль злетів у річку Чорна Тиса. У транспортному засобі також перебувала 35-річна пасажирка авто. Жінка загинула. Її тіло віднесло по течії річки на 170 метрів від місця падіння автомобіля.

Водія поліцейські освідували — за кермом чоловік перебував тверезий.

За даним фактом слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілої. У справі триває досудове розслідування.


До теми
- За незаконну порубку дерев прокуратура вимагає відшкодувати 11,8 млн грн
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Перші в області: в Ужгороді народилися двійнята після повного циклу екстракорпорального запліднення за програмою НСЗУ
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставковий проєкт «Вертикалі»
- Рятувальники запобігли знищенню надвірної споруди та перекиданню вогню на житловий будинок на Мукачівщині
- Гепатит А на Тячівщині став причиною розгортання профілактичних заходів серед населення громади
- «Бізнес» на незаконному видобутку гравію біля дамби у Виноградові: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- СБУ та Нацполіція викрили чергових ділків на підпільній торгівлі зброєю
- На Закарпатті – погіршення погоди та підняття рівня води у річках
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Прокуратура вимагає в суді довічне ув’язнення для матері, яка ґвалтувала 10-річну дочку і знімала це на відео
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- Гірські рятувальники знайшли підлітка, який заблукав на Драгобраті

До цієї новини немає коментарів