У застосунку Резерв+ відновили послугу відстрочки для багатодітних батьків

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко. Оформлення відстрочки від мобілізації знову доступне в застосунку Резерв+ для батьків трьох і більше дітей в одному шлюбі.
Варто зазначити, що недоступність даної послуги була пов’язана з найбільшою в історії кібератакою на державні реєстри, скоєною ворожими хакерами 19 грудня 2024 року.
Втім вже 21 грудня у застосунку для військовозобов’язаних українців Резерв+ запрацювала нова функція – повторне уточнення даних. Тепер українці, що стоять на обліку, зможуть оновлювати свої персональні дані у реєстрі Оберіг – адресу проживання, номер телефону чи електронну адресу.
Нагадаємо, що додаток Міністерства оборони України Резерв+ запрацював із 18 травня 2024 року. Він призначений для військовозобов'язаних, призовників і резервістів, віком 18-60 років, які хочуть в режимі онлайн оновити свої військово-облікові дані.
Додаток також відкриває доступ до інформації з реєстру "Оберіг", із якого можна дізнатися, чи не вважають особу ухилянтом та, чи придатна вона до військової служби. Завантажити Резерв+ можна в Google Play та App Store.
До теми
- Кількість фахівців із супроводу ветеранів на Закарпатті зросла в п’ять разів: протягом 2025 року в громадах з’явилися 64 нові спеціалісти
- На Закарпатті запроваджують інститут медичного капелана
- Освітні пільги для військовослужбовців та їхніх дітей: що передбачає держава у 2026 році
- Життя після втрати зору: державна програма адаптації для ветеранів та умови співпраці для бізнесу
- Військовий облік у 17 років: кого це стосується і як стати на облік
- У застосунку Резерв+ з’явилися сповіщення про надсилання паперових повісток
- Програма “Ветеранський спорт”: подати заявку можна до 20 січня
- Міноборони тестує онлайн-постановку на військовий облік через Резерв+
- В Ужгородській міській раді із 1 січня 2026 року розпочато ведення первинно-персонального військового обліку
- На Закарпатті сьогодні стартував період передачі показників електролічильників: чому це важливо і як зробити
- В "Закарпаттяобленерго" пояснили, де та які пломби повинні бути на вашому лічильнику електроенергії
- Ветерани та ветеранки можуть подати заявку на компенсацію автоцивілки в Дії
- Під час загальнонаціональної хвилини мовчання в Ужгороді зупинятиметься увесь транспорт – рішення виконкому
- Уряд затвердив щомісячну виплату для Захисників та Захисниць, нагороджених «Хрестом бойових заслуг»
- 14 підозр за спроби нажитися на 114 тисячах доларів США: за тиждень на Закарпатті блоковано нові схеми «бізнесу на втечах» за кордон
- Міноборони розширило список відстрочок, які можна оформити онлайн у застосунку Резерв+
- Закарпатські школи переходять на цифрове самооцінювання в системі EvaluEd
- Нові правила: військовим легше відновити посвідчення УБД у разі втрати чи після полону
- Нові схеми втечі за кордон на Закарпатті: 6 підозрюваних, 98 тисяч доларів хабарів і 14 зупинених «втікачів» - тижневий дайджест прокуратури
- Нові правила отримання відстрочок: хто зможе оформити у Резерв+, а кому потрібно звернутися у ЦНАП

До цієї новини немає коментарів