Поліція Ужгорода затримала зловмисника, який заволодів автомобілем місцевого жителя

Ввечері 20 грудня до поліції зателефонував житель Ужгорода та повідомив про зникнення автомобіля «ВАЗ 2110», який належить його співмешканці.
За викликом виїхала слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції. Правоохоронці провели невідкладні слідчі дії, опитали потерпілу, оглянули запис із камер відеоспостереження та з’ясували, що до злочину причетний 35-річний мешканець села Минай.
Встановлено, що автомобіль потерпілої був припаркований біля багатоквартирного будинку. Автівку зловмисник з цього місця відбуксирував.
Поліцейські встановили місцеперебування зловмисника та викраденого авто. Транспортний засіб вилучено та поміщено на спецмайданчик поліції, а 35-річного закарпатця, причетного до угону, затримано у порядку статті 208 КПК України.

За даним фактом слідчі Ужгородського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України, тобто незаконне заволодіння транспортним засобом. У справі триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця

До цієї новини немає коментарів