На кордоні з Угорщиною у столичного бізнесмена вилучили 200 ножів на понад 600 тисяч гривень

60-річний житель Києва при перетині українсько-угорського кордону стверджував, що дотримується законодавства та не переміщує товар комерційного призначення.
Порушення митних правил зафіксовано на митному посту «Астей» Зкарпатської митниці. Водій повертався з Євросоюзу в Україну на позашляховику «Toyota Land Cruiser Prado». Під час митних формальностей свідомо обрав «зелений коридор» та усно заявив про переміщення виключно особистих речей.
Втім, у ході митного огляду автомобіля виявлено, що водій переміщував 200 шт розсічних ножів для виробництва дерев’яної шерсті, що знаходилися в багажному відділені. А в дорожній сумці ще й були товаросупровідні документи та експортна декларація митних органів ЄС, які підтверджували комерційну мету переміщення даного товару через митний кордон України.
До слова, вартість не задекларованого іноземного товару становить 13,8 тис євро (за курсом НБУ понад 606 тис грн).
У своєму поясненні столичний бізнесмен «прикинувся» необізнаним з вітчизняним законодавством і що, буцімто, не знав про правила оподаткування товару, вартість якого перевищує 500 євро і вага більше 50 кг.
Відтак, відносно українця складено протокол про порушення митних правил за ч.2 статті 471 Митного кодексу України. Справу скерують до суду, а не задекларований товар вилучено на склад митниці.
До теми
- Ужгородку Крістіну Петрулич нагородили званням "Герой – рятувальник року"
- На Закарпаття прибув черговий евакуаційний потяг: серед пасажирів - двоє дітей
- Генеральний директор WindEurope відзначив розвиток першої закарпатської вітроелектростанції
- У ПАДІЮНі стартував щорічний екомарафон до Всесвітнього дня прибирання
- Судитимуть майстра Берегівського надлісництва, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,3 мільйона гривень
- Закарпатські митники упередили 45 спроб незаконного переміщення гуманітарної допомоги на 14 млн грн
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
- 15 років ув’язнення за зґвалтування 12-річної падчерки - на Закарпатті прокурором доведено вину насильника
- У Тячеві запрацювала інклюзивна кондитерська-кав’ярня «Шоколад»
- Понад 180 млн грн порушень: Закарпатська митниця відзвітувала про результати за 8 місяців
- 1200 електронних сигарет і 400 флаконів рідини: на Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду
- На Закарпатті народився перший малюк, чиї батьки скористалися послугою безоплатного лікування безпліддя у межах Програми медичних гарантій
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця – слідчі повідомили йому про підозру
- З початку року вітропарк на Закарпатті забезпечив понад 40 МВт приєднаної потужності електроенергії
- На Закарпатті викрили інструктора автошколи, який продавав "успішні іспити" з водіння
- На навчання у безпеці і з комфортом: ще 19 закарпатських громад отримали ключі від шкільних автобусів
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- Правоохоронці повернули родині полоненого військового майже 3 мільйони гривень, викрадених шахраями
До цієї новини немає коментарів