Чеське Брно передало Ужгороду автобус. Міста працюють над угодою про співпрацю

Ужгород зміцнює співпрацю із Брно. Про це домовилися під час робочої поїздки делегації Ужгородської міської ради на чолі з міським головою Богдан Андріїв до Чехії. Домовилися, зокрема, про продовження роботи над укладенням угоди про співпрацю між містами.
Після початку повномасштабної війни Чехія, зокрема міста-побратими Ужгорода Чеська Ліпа та Їглава, надавали велику допомогу українцям. Щодо Брно, то місто прихистило майже 50 тисяч українців.
Під час зустрічі йшлося про перспективи співпраці між Брно та Ужгородом, спільні та взаємовигідні проєкти у сферах екології, медицини, освіти, можливості обміну досвідом та навчанні працівників тощо.
Закарпатці відвідали транспортну компанію міста Брно - Medlánky DPMB та ознайомилися із його роботою. Транспортний парк Брно налічує 750 трамваїв, тролейбусів та автобусів. Один із таких автобусів керівництво міста подарувало Ужгороду. Транспортний засіб використають для потреб громади.
Також делегація з Ужгорода побувала на сміттєпереробному заводі, де чеські колеги поділилися досвідом поводження та переробки побутових відходів.
Щиро вдячні чеським партнерам за допомогу та підтримку.
До теми
- Богдан Андріїв відвідав із робочим візитом угорське місто-побратим Ужгорода – Ніредьгазу
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів особистий прийом громадян
- Відсьогодні, 1 грудня, в ЦНАПі Ужгородської міськради можна обміняти та отримати посвідчення водія
- В Ужгороді заборонили у зимовий період вихід на лід на відкритих водоймах у межах громади
- Ужгородська та Балаклійська міські громади підписали меморандум про співпрацю
- Бізнес в Ужгороді закликають ощадливо використовувати електроенергію ввечері
- У День Гідності та Свободи Ужгород згадує події двох революцій і вшановує борців за свободу
- В Ужгороді прокурори відновили право власності громади на автобусну зупинку, яку самовільно привласнив забудовник
- Ужгородська міськрада спрямувала 1,8 млн грн підтримки сім’ям загиблих Захисників
- Богдан Андріїв: "Громада Ужгорода й надалі послідовно підтримує захисників"
- Ще 5,5 мільйонів гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- На засіданні виконкому в Ужгороді підтримали кандидатуру на звання “Мати-героїня” та розглянули соціально важливі питання
- В Ужгороді з робочим візитом – делегація з ІІІ району Будапешта
- В Ужгороді обговорили можливості фінансування спільних проєктів із Експортно-інвестиційним фондом Данії
- Щоб уникнути черг: у ЦНАПі Ужгорода запроваджено попередній запис для оформлення відстрочки від мобілізації
- Кращі спортсмени Ужгорода отримуватимуть у 2026 році щомісячні стипендії
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з Героєм України Владиславом Стоцьким
- Ужгород та Черкаси підписали Меморандум про співпрацю
- В Ужгородській міськраді провели позапланове засідання комісії ТЕБ та НС щодо підготовки до зими та стану укриттів
- Туберкульоз і ВІЛ – подвійна загроза, що потребує єдності дій: у міськраді обговорили ситуацію в Ужгороді





До цієї новини немає коментарів