На Закарпатті викрили і затримали прикордонника за сприяння у незаконному перетині кордону

В Держприкордонслужбі України чітко витримується принципова позиція в боротьбі з правопорушеннями та недопущенням втягування персоналу в протиправну діяльність. Протидія корупції, поряд із забезпеченням безпеки на державному кордоні України, була і залишається пріоритетною для відомства.
Так, співробітники Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно з співробітниками відділу внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Захід» ДПСУ викрили військовослужбовця на спробі незаконного переправлення в Угорщину двох осіб.
Правопорушників, яким сприяв військовий, затримала за 50 метрів до кордону група реагування від відділу прикордонної служби «Косино». З кожного зі своїх «клієнтів» перевертень у погонах планував отримати по 10 тисяч доларів США.
Про виявлення у діях прикордонника ознак злочину передбаченого ст.332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) прикордонники направили повідомлення на адресу Закарпатської спеціалізованої прокуратури. Справу було внесено до ЄРДР.
На даний час фігуранту кримінального провадження вже оголошено підозру про вчинення злочину передбаченого ч.3 ст.332 КК України.
Днями Ужгородським міськрайонним судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з правом внесення застави у розмірі 151 400 гривень.
Зловмиснику загрожує до дев’яти років позбавлення волі.
Слідство у справі триває.
До теми
- Прикордонники затримали на Закарпатті затримали за підозрою у підробленні документів для перетину кордону
- Економічні зміни зацікавили закарпатців повертатися додому – Мирослав Білецький
- Держава має застосовувати логічні обмеження до блогерів, які записують страшні антидержавні ролики - Кіпіані
- Діти із Закарпаття та Херсонщини вирушили на оздоровлення до Словаччини в межах міжрегіонального партнерства
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Президент України відзначив закарпатських митців державними нагородами
- Росія знищила кожну сьому українську школу, – благодійний фонд savED
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- Два Макдональдси на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- Підпалив авто сусіду через неприязні стосунки: поліція Тячівщини затримала підозрюваного
- Українці або відіб’ються, або зникнуть. В цьому немає нічого неісторичного - Портников
- Майбутнім правникам та економістам УжНУ презентували пріоритетні напрямки у розбудові митної системи
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- Книга закарпатського письменника Андрія Любки «Війна з тильного боку» вийшла у США
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»



До цієї новини немає коментарів