За матеріалами поліції до 5 років ув’язнення засуджено закарпатця за побиття людини та незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами

Досудове розслідування здійснювали співробітники Тячівського районного відділу поліції
За матеріалами співробітників Тячівського районного відділу поліції до 5 років позбавлення волі засуджено 44-річного жителя села Вонігово, який заподіяв умисне тяжке тілесне ушкодження закарпатцю.
Інцидент трапився у березні минулого року. Тоді до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію до реанімаційного відділення 51-річного жителя селища Буштино.
За даним фактом поліцейські розпочали розслідування та з’ясували, що до травмування чоловіка причетний житель села Вонігово, якого раніше вже притягали до кримінальної відповідальності за майнові, наркозлочини та злочини, пов’язані із незаконним поводженням зі зброєю. У день вчинення злочину зловмисник навідався до знайомого та вчинив з ним сварку. У ході конфлікту він схопив ніж, наніс господареві кілька ударів та втік.
У ході оперативних заходів поліцейські з’ясували, що з місця події зловмисник втік на автомобілі «Audi A6». Фігуранта оперативники впіймали у Мукачівському районі. У ході огляду його транспортного засобу було виявлено та вилучено два ручні гранатомети, два корпуси гранат Ф-1 та запали до них, пістолет Макарова, а також ящик з понад 1 тисячею набоїв.
Слідчі Тячівського районного відділу поліції провели у справі всі необхідні слідчі дії та скерували матеріали кримінального провадження для судового розгляду. Суд визнав затриманого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 121 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження та незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Міжгірщині прокуратура довела вину батька у вбивстві рідного сина
- Сам пішов і ще трьох прихопив – на Закарпатті затримали групу порушників кордону
- На кордоні зі Словаччиною затримали іноземця, який коліями йшов в Україну
- В Ужгороді ліквідували наркоугруповання з прибутком понад пів мільйона гривень щомісяця
- Незабутній відпочинок в Австрії організували для 52 дітей військових та ВПО із Закарпаття
- Закарпатські правоохоронці ліквідували масштабну мережу збуту наркотиків із щомісячним прибутком у понад пів мільйона гривень
- Чотирьом закарпатцям присвоїли почесні звання до Дня Незалежності
- Закарпатських медиків запрошують на службу за контрактом: про умови та виплати розповіли в ОВА
- Представники Закарпаття взяли участь у Міжнародному ветеранському форумі «Україна. Ветерани. Безпека»
- На Берегівщині зафіксували випадки африканської чуми свиней серед диких кабанів
- За минулий тиждень на COVID-19 захворіло 89 закарпатців, з них 35 госпіталізовано
- Закарпатські патрульні за тиждень оштрафували 561 водія за швидкість. Які штрафи діють?
- Закарпатський академічний обласний театр ляльок відкрив свій 45-й сезон
- Двох спецпризначенців підрозділу КОРД поліції Закарпаття нагородили обласними відзнаками
- 19 підприємств Закарпаття стали лауреатами першого етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2024»
- На Хустщині судитимуть організатора каналу втечі військовозобов’язаних до Румунії
- До спортивного табору в Буковелі поїхали на відпочинок ужгородські школярі
- Закарпатські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг
- Поблизу держрубежу затримали правопорушника та переправницю, яка вела його у Словаччину
- Понад 80 штук незадекларованої електронної техніки на 1 мільйон гривень відправились на склад Закарпатської митниці
До цієї новини немає коментарів