Викрито схему ухилення від мобілізації на Закарпатті: слідчі поліції повідомили про підозру доцентці університету, яка за хабарі влаштовувала чоловіків на навчання

Про це повідомила поліція Закарпаття.
У ході досудового розслідування слідчі Ужгородське районне управління поліції у співпраці з СБУ встановили, що 42-річна доцентка одного з вищих навчальних закладів без складання іспитів влаштовувала чоловіків призовного віку на денну форму навчання. На підставі цього фейковим студентам в подальшому оформляли відстрочку від мобілізації. Розмір хабаря за такі послуги складав 4 тисячі доларів з особи.
Посадовицю затримали «на гарячому» – під час отримання неправомірної вигоди від чергового клієнта. У зловмисниці вилучили незаконно отримані гроші та інші речові докази, що свідчать про причетність жінки до незаконної діяльності.
Слідчі, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури, повідомили затриманій про підозру за ч. 3 ст. 368 та ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України, тобто одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, предметом якого була неправомірна вигода у значному розмірі та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.
Окрім цього суд вже обрав для підозрюваної запобіжний захід: тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1 млн. 800 тис. гривень.
До теми
- Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дні блукали у горах
- Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
- За матеріалами поліції Мукачева до 7 років ув’язнення засуджено дніпрянина за сексуальне насильство над малолітніми дівчатами
- На Закарпатті прикордонники затримали переправницю, яка продавала «шлях» за кордон
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Закарпатські поліцейські затримали двох зловмисників за переправлення чоловіків через кордон
- 14-ий «Книга-фест» – нині в Ужгороді у «Совиному гнізді»
- На Рахівщині водій, не впоравшись із керуванням, зіткнувся з електричним стовпом та перекинувся
- В Ужгороді виявили громадянина Йорданії, який порушив правила перебування в Україні
- Жорстоке поводження із твариною: прокуратура повідомила про підозру 35-річному закарпатцю
- 34 000 грн штрафу сплатить перевізник, водій якого на Закарпатті використовував чип-картку іншого водія
- Стань частиною прикордонної команди: на Закарпатті презентували можливості служби за контрактом
- На Закарпатті викрито групу осіб, які налагодили незаконний «бізнес» із продажу підакцизних товарів
- На Закарпатті вручили державну нагороду рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури
- Прокурори Закарпаття обговорили розширення та зміцнення співпраці з КМЄС
- Обласна станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- На лаві підсудних опинилися учасники кол-центру з Ужгорода, які ошукували громадян Чехії
- 8 закарпатських підприємств стали переможцями всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2024»
- Книга-фест 2025: оприлюднена детальна програма головної літературної події Закарпаття
- Урок мужності: закарпатські гвардійці провели пізнавальну зустріч для учнів Ужгородського наукового ліцею

До цієї новини немає коментарів