Виробництво препаратів крові: Biopharma будує завод в Ужгороді й планує ще один в Румунії

Біофармацевтична компанія Biopharma в березні 2024 року почала будувати завод в Ужгороді, який запустить в першому кварталі 2026 року. Компанія купила 3,5 га землі за 200 км від Ужгорода в румунському місті Арад, де в березні 2025 року також почне будувати завод.
Однак початок будівництва заводу для виробництва препаратів крові в Румунії залежатиме від можливості інвестування компаніями з України. Вартість проєкту становитиме €486,000. За 10 років компанія має побудувати потужності, здатні переробити 3,5 млн літрів плазми, щоб закрити потребу України, Балкан, Туреччини, Близького сходу. Зокрема, у 2026 році Biopharma планує переробити на заводі в Білій Церкві 700 000 літрів плазми й досягне обороту $250 млн.
“Нам потрібно масштабуватися. Наш завод в Ужгороді це дві Білі Церкви, наш завод в Аранії – дві Білі Церкви”, – уточнюють в Biopharma.
До теми
- Опанувала жестову мову й навчилася шити: історія переселенки з Донеччини Ольги, яка нині проживає в Ужгороді
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- Наталія Петій-Потапчук: «Національна, народна культура має колосальне значення саме в час війни»
- 18 хвилин між життям і інфарктом: репортаж із операційної Закарпатського кардіоцентру
- Закарпаття змінюється – нові мешканці та підприємства відкривають стратегічні можливості, – підсумки публічного діалогу
- Кава по-закарпатськи. Історія, традиції та бізнес улюбленого напою
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Навіть у найважчі моменти ми все одно співаємо, – керівниця театру «Берегиня»
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Кожна людина має право залишатися собою...»: 13-річна ужгородка Валерія Білецька розповіла про що її друга авторська пісня «Абоненти»
- В Ужгороді відбувся меморіальний захід, присвячений трьом полеглим Героям

До цієї новини немає коментарів