На Закарпатті правоохоронці заблокували ще один канал незаконного переправлення через кордон військовозобов’язаних: маршрут пролягав через Тису
У ході проведення оперативних заходів правоохоронці встановили, що до схеми причетні 22-річна та 42-річний жителі Тячівського району.
Встановлено, що зловмисники підшукували чоловіків, які підлягають мобілізації, та за грошову винагороду пропонували їм організувати безперешкодний перетин кордону. Фігуранти забезпечували клієнтів гідрокостюмами та переправляли чоловіків через річку Тиса до сусідньої Румунії.
Правоохоронці з’ясували, що зловмисники готуються до чергової переправи та встановили яким маршрутом чоловіків транспортуватимуть до лінії кордону. У ході контролю за вчиненням злочину фігурантів затримали, коли вони саме підвозили на автомобілі «Skoda» військовозобов’язаних до річки.
У транспортному засобі поліцейські виявили та вилучили 6500 доларів та 1200 євро, які зловмисники отримали від клієнтів за свої незаконні послуги. Також вилучено гідрокостюми та мобільні телефони. Окрім цього, поліцейські вилучили і автомобіль, яким зловмисники перевозили чоловіків.
Фігурантів затримали у процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненого з корисливих мотивів, слідчі Тячівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження.
Заходи з викриття та припинення протиправної діяльності поліцейські проводили у співпраці з оперативниками СБУ та співробітниками ДПСУ.
У ході слідства з?ясовуватимуть чи були у зловмисників спільники.
За скоєне фігурантам загрожує до 9 років ув’язнення.
До теми
- Біля кордону зі Словаччиною затримали дві групи порушників
- Група порушників, серед яких неповнолітній, намагалася потрапити до Угорщини
- За матеріалами поліції до 9,5 років ув’язнення засуджено прикарпатця, який намагався ввезти на Закарпаття партію наркотиків
- "Покатався" на 92 тисячі: у Мукачеві оштрафували водія з ознаками наркотичного сп'яніння
- На Закарпатті перед судом постануть 10 членів злочинної організації, яка спеціалізувалася на збуті метамфетаміну
- Ліквідація нарколабораторії на Мукачівщині: взяли під варту двох організаторів
- На Драгобраті врятували 21-річного лижника із Одещини
- Закарпатець намагався вивезти за кордон 13-річну дівчинку… за хабар
- ДТП на Хустщині: травмувався пасажир авто
- У штучній водоймі біля Ужгорода втопився чоловік
- На Закарпатті поліцейські заблокували черговий канал переправлення військовозобов’язаних через кордон: зловмисник пропонував свої «послуги» через соцмережі
- Пожежа в готелі на Драгобраті: подробиці від рятувальників
- Систематичне одержання хабарів від студентів: завершено слідство щодо декана одного з вишів Ужгорода
- Тиждень у горах: прикордонники врятували двох киян та донеччанина, які хотіли незаконно перетнути кордон
- Вчора ввечері рятувальники Рахівщини 5 разів підіймались у Карпати для допомоги 10 туристам
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили в мікроавтобусі трьох «зайців»
- Місцеві мешканці та ДСНСники врятували трьох людей під час пожежі
- Помер професор УжНУ, видатний вчений та громадський діяч Сергій Федака
- 39-річний закарпатець пробував провезти у Румунію сигарети – залишився без авто
- Незадекларована партія електронних сигарет опинилася на складі Закарпатської митниці
До цієї новини немає коментарів