Автопарк Ужгородського муніципального транспорту поповнився новими автобусами

Напередодні приїхали перші 4 «Електрони» із 13-ти, які місто придбало у межах «Стратегії розвитку Ужгородської міської територіальної громади до 2030 року», що передбачає модернізацію системи громадського транспорту. До слова, затвердили документ ще у 2018 році, актуалізувавши на початку цього року.
Попри складну ситуацію воєнного часу, розвиток комунального транспорту залишається важливим для нас питанням, зважаючи й на те, що населення Ужгорода після повномасштабного вторгнення росії в Україну суттєво зросло. І громадський транспорт має бути більш доступнішим і зручнішим.
Комфортабельні та місткі автобуси вітчизняного виробника добре зарекомендували себе в Ужгороді. Уже незабаром новий транспорт виїде на вулиці міста. Ще 9 автобусів поповнять автопарк комунального підприємства до кінця цього року.
До теми
- В Ужгороді перевіряли готовінсть Пунктів незламності
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- Боротьба з «нелегальними перевізниками» на Закарпатті: на порушників складено адмінматеріали, вони сплатять чималі штрафи
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття
- «Тут шанують ветеранів»: Ужгород приєднується до всеукраїнського руху підтримки захисників
- 34 000 грн штрафу сплатить перевізник, водій якого на Закарпатті використовував чип-картку іншого водія





До цієї новини немає коментарів