ЗАКАРПАТСЬКІ ПОЖЕЖНИКИ ВРЯТУВАЛИ ВІД ВОГНЮ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ

Вночі 13 липня працівники пожежної-рятувальної служби врятували від вогню спільне українсько-шведське підприємство, що розташоване в селищі Міжгір’я на вулиці Добролюбова, яке є одним з найбільших об’єктів деревопереробної галузі Закарпаття. Об’єктами пожежі стали котельня підприємства та металевий циклон (місце для зберігання тирси), де знаходилося близько десяти кубометрів тирси.

 

Пожежу помітили охоронці об’єкта, які здійснювали обхід території. Проте на той час вогонь вже добряче вирував у будівлі котельні. Стихія із значною швидкістю поширювалася по покрівлі споруди. Спроба самотужки погасити полум’я працівниками підприємства не увінчалася успіхом, тоді хтось із присутніх зателефонував до пожежно-рятувальної служби.

Коли прибули на місце бійці двох відділень міжгірських пожежників, полум’я вже охопило покрівлю котельні на площі близько 300 квадратних метрів та металевий циклон. З огляду на складну ситуацію, керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення спецавтомобілів професійної пожежної частини з Колочави та місцевої пожежної команди з Синевира.

Існувала безпосередня небезпека того, що полум’я зможе розповсюдитися на сусідні будівлі. Тому першочерговим завданням пожежників та працівників підприємства було саме перешкодити цьому можливому перебігу подій. В загальній сумі, завдяки оперативним та вправним діям підрозділів пожежно-рятувальної служби вдалося врятувати матеріальних цінностей на суму сімсот тисяч гривень.

Процес приборкання вогню тривав близько чотирьох годин – тирса важко піддається гасінню. Її треба ретельно пролити водою, щоб зупинити процес внутрішнього горіння

Наразі причина появи вогню та прямі матеріальні збитки, завдані підприємству, встановлюються. Пожежею знищено покрівля будівлі, частково котельне перекриття та пошкоджено бункерну установку й бетонні стіни котельні.

На місці працюють фахівці у галузі пожежної безпеки.

Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області

 

13 липня 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів